هدر اصلی
1389/12/08 10:07:06
سرویس صحن
مفتح در تذکر شفاهی:

اصلاحات در چارچوب ایرادات شورای نگهبان باشد

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شواری اسلامی در تذکر شفاهی در باره ماده چهار طرح رسیدگی به دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران نظام جمهوری اسلامی خواستار انجام اصلاحات در چارچوب ایرادات شورای نگهبان شد.
اصلاحات در چارچوب ایرادات شورای نگهبان باشد سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شواری اسلامی در تذکر شفاهی در باره ماده چهار طرح رسیدگی به دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران نظام جمهوری اسلامی خواستار انجام اصلاحات در چارچوب ایرادات شورای نگهبان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/239.jpg اصلاحات,در,چارچوب,ایرادات,شورای,نگهبان,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در جلسه علنی امروز (یکشنبه هشتم اسفند)، محمدمهدی مفتح در تذکر شفاهی در باره ماده چهار طرح رسیدگی به دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران نظام جمهوری اسلامی ایران اعاده شده از شورای نگهبان، افزود: در اصلاحات صورت گرفته در این ماده افراد مشمول کاهش یافته اند.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اصلاحات باید در چارچوب ایرادات شورای نگهبان باشد و کاهش این افراد از 27 مورد به 17 مورد، خلاف قانون بوده است.

رئیس مجلس شواری اسلامی در پاسخ به تذکر مفتح گفت: ظاهرا اصلاحات صورت گرفته با نظر خود شورای نگهبان انجام شده است و نمایندگانی از شورای نگهبان در جلسات حضور داشته اند.

علی لاریجانی تصریح کرد: اعضای شواری نگهبان نیز قبول داشته اند که افراد مشمول این ماده توسعه داده شده است و باید اصلاح شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet