هدر اصلی
1389/12/08 17:19:48
سرویس صحن
قیوم‌دهقانی با انتقاد از بی‌توجهی به سیستان در بودجه90:

50 درصد روستاهای سیستان و بلوچستان فاقد آب شرب هستند

نماینده مردم ایرانشهر، سرباز، لاشار، فنوج و آشار در مجلس، با استناد به اصول ۱۹ و ۲۰ قانون اساسی از نحوه تخصیص اعتبارات برای استان سیستان و بلوچستان در بودجه ۹۰ انتقاد کرد.
50 درصد روستاهای سیستان و بلوچستان فاقد آب شرب هستند نماینده مردم ایرانشهر، سرباز، لاشار، فنوج و آشار در مجلس، با استناد به اصول 19 و 20 قانون اساسی از نحوه تخصیص اعتبارات برای استان سیستان و بلوچستان در بودجه 90 انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/223.jpg 50,درصد,روستاهای,سیستان,و,بلوچستان,فاقد,آب,شرب,هستند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد قیوم دهقانی با بیان این که بیش از 50 درصد روستاهای سیستان و بلوچستان فاقد آب شرب و سیستم آبرسانی هستند، به بی توجهی دولت در تخصیص اعتبارات بودجه 90 ، تذکر داد.

نماینده مردم ایرانشهر، سرباز، لاشار، فنوج و آشار در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از لایحه بودجه 90 گفت: در لایحه بودجه سال آینده پیش‌بینی لازم برای آب رسانی روستایی با ردیف ملی انجام نشده است.

وی همچنین افزود: برخلاف پیگیری‌های ما و قول‌هایی که وزیر نیرو و رئیس جمهوری در باره این موضوع داده‌اند، متاسفانه هیچ اعتباری برای طرح‌های آبرسانی در استان سیستان و بلوچستان در مفاد بودجه 90 لحاظ نشده است.

نماینده ایرانشهر، تخصیص نیافتن اعتبار لازم را یکی از دلایل اصلی تأخیر در اجرای پروژه‌های آبرسانی در استان سیستان و بلوچستان خواند و گفت: در شهر بمپور که از توابع ایرانشهر است، پروژه‌ آبرسانی  وجود دارد که  بیش از 6 سال است به علت تخصیص نیافتن اعتبار، به تاخیر افتاده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet