هدر اصلی
1389/12/13 13:52:02
سرویس اقتصادی
موسی‌الرضا ثروتی:

استیضاح وزیر نیرو این هفته انجام می‌شود

یکی از طراحان استیضاح وزیر نیرو در مجلس شورای اسلامی از استیضاح این وزیر در صحن علنی اواخر این هفته خبر داد.
استیضاح وزیر نیرو این هفته انجام می‌شود یکی از طراحان استیضاح وزیر نیرو در مجلس شورای اسلامی از استیضاح این وزیر در صحن علنی اواخر این هفته خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/285.jpg استیضاح,وزیر,نیرو,این,هفته,انجام,می‌شود Icana

"موسی‌‌الرضا ثروتی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، با بیان این که اواخر هفته آینده "مجید نامجو" استیضاح می‌شود، تصریح کرد: از آنجا که مهلت قانونی استیضاح وزیران 10 روز است، سه‌شنبه یا چهارشنبه (17 یا 18 اسفند) این استیضاح در مجلس انجام می‌شود.

نماینده مردم بجنورد، جاجرم، مانه، سملقان و گرمه در مجلس با بیان این که استیضاح بار دیگر اعلام وصول شد، ادامه داد: برخی نمایندگان مطرح کردند استیضاح نامجو روز چهارشنبه (چهارم اسفند) در شرایطی اعلام وصول شد که مجلس از عدد افتاده بود و رسمیت نداشت، به همین دلیل هیئت رئیسه مجدد این استیضاح را قرائت کرد.

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه گفت: با این وجود مهلت قانونی استیضاح وزیر نیرو از همان روز چهارشنبه حساب می‌شود، اعلام وصول مجدد تنها برای اطمینان خاطر نمایندگان انجام شد.

مجلس این هفته تعطیل نیست

ثروتی با تأکید بر این که صحن علنی در این هفته جلسه خواهد داشت، تصریح کرد: با توجه به این که بودجه سال 90 در کمیسیون‌ها در حال بررسی است و وقت قانونی آنها تا 18 اسفند ماه ادامه دارد، مجلس این هفته تعطیل نخواهد بود.

یکی از طراحان استیضاح وزیر نیرو تأکید کرد: در چنین شرایطی در روزهای سه‌شنبه یا چهارشنبه مجید نامجو استیضاح می‌شود.

به گفته این نماینده، مهلت قانونی استیضاح وزیر نیرو روز یکشنبه (15 اسفند) به پایان می‌رسد، اما مجلس و وزارت نیرو توافق کردند که این استیضاح با چند روز تأخیر انجام شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet