هدر اصلی
1389/12/08 18:04:18
سرویس اجتماعی
منصوری رضی:

تامین اجتماعی حاضر به اجرایی کردن بیمه زنان خانه‌دار نیست

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی مهمترین دلیل عدم اجرای بیمه زنان خانه دار را کمبود منابع مالی در سازمان تامین اجتماعی ذکر کرد.
تامین اجتماعی حاضر به اجرایی کردن بیمه زنان خانه‌دار نیست نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی مهمترین دلیل عدم اجرای بیمه زنان خانه دار را کمبود منابع مالی در سازمان تامین اجتماعی ذکر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/472.jpg تامین,اجتماعی,حاضر,به,اجرایی,کردن,بیمه,زنان,خانه‌دار,نیست Icana

"مرادعلی منصوری رضی" در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص مهمترین دلایل عدم اجرای بیمه زنان خانه دار اظهارداشت: سازمان تامین اجتماعی معتقد است تا هنگامی منابع مالی برای اجرای بیمه زنان  از سوی این سازمان فراهم نشود، نمی‌توان بیمه زنان را اجرایی کرد.
وی خاطرنشان کرد: سازمان تامین اجتماعی معتقد است با توجه به اینکه بیمه زنان با بحث بازنشستگی ارتباط دارد برای دولت بارمالی به همراه خواهد داشت.
نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس گفت: سازمان تامین اجتماعی به دلیل مسایل مالی طرح بیمه زنان خانه دار مانع از اجرایی آن شده است .
وی با اشاره به اینکه باید به اولویت‌های کشورتوجه کرد افزود: یکی از مهمترین اولویت‌های کشور در حال حاضر  اشتغال، بیمه  عمومی جامعه است.
این نماینده مردم در مجلس خاطرنشان کرد: استدلال سازمان تامین اجتماعی این است که با توجه به وضعیت اشتغال و کارگران باید مسایل دیگر از جمله بیمه زنان  در اولویت‌های بعدی قرار گیرد.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet