هدر اصلی
1389/12/10 12:34:06
سرویس اجتماعی
ترابی:

بودجه اجتماعی 90 با برنامه پنجم همخوانی ندارد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی بودجه اجتماعی کشور باحضور معاونان وزارتخانه های کار و اموراجتماعی، تعاون، رفاه و تامین اجتماعی و سرپرست کمیته امداد امام(ره)، رییس سازمان بهزیستی و رییس سازمان تامین اجتماعی در این کمیسیون گفت: بودجه سال ۱۳۹۰ با آنچه در برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از آن انتظار می رفت همخوانی ندارد.
بودجه اجتماعی 90 با برنامه پنجم همخوانی ندارد عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی بودجه اجتماعی کشور باحضور معاونان وزارتخانه های کار و اموراجتماعی، تعاون، رفاه و تامین اجتماعی و سرپرست کمیته امداد امام(ره)، رییس سازمان بهزیستی و رییس سازمان تامین اجتماعی در این کمیسیون گفت: بودجه سال 1390 با آنچه در برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از آن انتظار می رفت همخوانی ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/203.jpg بودجه,اجتماعی,90,با,برنامه,پنجم,همخوانی,ندارد Icana

"نصرالله ترابی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص برنامه کمیسیون اجتماعی مجلس اظهارداشت: در جلسه کمیسیون اجتماعی مجلس معاونان وزارتخانه های کار و امور اجتماعی، تعاون، رفاه و تامین اجتماعی، سرپرست کمیته امداد امام(ره)، رئیس سازمان بهزیستی و رئیس سازمان تامین اجتماعی در خصوص بندهای بودجه توضیحاتی را ارائه کردند.

نماینده شهرکرد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:مسئولان تامین اجتماعی معتقد بودند بودجه سال 1390 با آنچه در برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از آن انتظار می رفت همخوانی ندارد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی یادآورشد:رقمی که برای اشتغال در بودجه کمیته امداد امام (ره)در نظر گرفته شده با برنامه های کمیته امداد امام(ره) همخوانی ندارد.      
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet