هدر اصلی
1389/12/08 19:16:31
سرویس اجتماعی
صمد فدایی خبر داد

تشکیل کمیته ای برای بررسی بودجه دستگاههای حمایتی

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از تشکیل کمیته ای در کمیسیون متبوعش برای بررسی بودجه دستگاههای حمایتی مثل کمیته امداد خبر داد.
تشکیل کمیته ای برای بررسی بودجه دستگاههای حمایتی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از تشکیل کمیته ای در کمیسیون متبوعش برای بررسی بودجه دستگاههای حمایتی مثل کمیته امداد خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/479.jpg تشکیل,کمیته,ای,برای,بررسی,بودجه,دستگاههای,حمایتی Icana

"صمد فدایی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت گفت:اعضاءکمیسیون اجتماعی کاستی بودجه دستگاه های حمایتی ازجمله کمیته امداد را بررسی کرده اند ودرنهایت به منظوررفع ابهامات کمیته ای در این کمیسیون تشکیل خواهد شد.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی افزود: این کمیته با حضور2 تن ازنمایندگان، معاونت راهبردی ریاست جمهوری ونماینده کمیته امداد تشکیل می شود و با بررسی اعتبار لازم برای دستگاه های حمایتی پیشنهاد خود را به کمیسیون ابلاغ خواهد کرد.

وی افزود: افزایش حقوق و دستمزد کارکنان دولت و نیز اعضاء هیات علمی دانشگاه ها ،از جمله دیگر مواردی است که بر سر آن بحث داریم.

فدایی در ادامه به افزایش حقوق کارمندان و نسبیت آن با نرخ تورم اشاره کرد و گفت:همواره درسنوات گذشته شاهد بوده ایم که دولت حقوق کارمندان را افزایش داده است اما دراین مورد به نرخ تورم بی توجه بوده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet