شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/12/09 16:13:06
سرویس سیاسی
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی:

بودجه قضایی سال 90 مکفی نیست

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، از گله‌مندی مسئولان قضایی نسبت بودجه قضایی سال ۹۰ خبر داد و گفت: بودجه قضایی سال ۹۰ بدون توجه به نیازهای قوه قضاییه طراحی شده است و کمبود شدیدی در این بودجه احساس می‌شود.
بودجه قضایی سال 90 مکفی نیست عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، از گله‌مندی مسئولان قضایی نسبت بودجه قضایی سال 90 خبر داد و گفت: بودجه قضایی سال 90 بدون توجه به نیازهای قوه قضاییه طراحی شده است و کمبود شدیدی در این بودجه احساس می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/57.jpg بودجه,قضایی,سال,90,مکفی,نیست Icana

"سیدسلیمان ذاکر" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، گفت: با توجه به فعالیت‌ها و نیازهای قوه قضاییه، بودجه سال 90 برای این قوه کافی نیست و اعضای کمیسیون با جدیت افزایش بودجه قضایی را پیگیری خواهند کرد.

نماینده مردم ارومیه تاکید کرد: با توجه به سطح فعالیت‌های قوه قضاییه، بودجه قضایی باید از استقلال و رشد مناسب برخوردار باشد، نکته‌ای که در بودجه 90 به آن چندان توجه نشده است.

وی ضمن اشاره به مشکلات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان زندان‌ها وسایر نهادهای زیر مجموعه قوه قضاییه، گفت: به منظور رفع مشکلات عدیده قوه قضاییه نیازمند تخصیص بودجه و اعتبار کافی هستیم.

اول اسفندماه "محمود احمدی نژاد" رییس جمهور با تاخیری 75 روزه بودجه سال 90 را به مجلس ارائه کرد.

بر اساس ماده 216 آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی کمیسیون‌های تخصصی موظف هستند حداکثر تا 15 روز پس از چاپ و توزیع لایحه، گزارش خود را به کمیسیون تلفیق ارائه نمایند. بررسی بودجه "قوه قضاییه" در حوزه فعالیت‌های  کمیسیون قضایی و حقوقی قرار دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet