هدر اصلی
1389/12/09 14:04:31
سرویس فرهنگی
عضو کارگروه ارشاد و تبلیغات:

رشد ناچیز بودجه مساجد در لایجه 90

عضو کارگروه ارشاد و تبلیغات کمیسیون فرهنگی، از بررسی بندهای مربوط به ارشاد و تبلیغات در لایحه بودجه ۹۰، در جلسه صبح امروز کارگروه خبر داد.
رشد ناچیز بودجه مساجد در لایجه 90 عضو کارگروه ارشاد و تبلیغات کمیسیون فرهنگی، از بررسی بندهای مربوط به ارشاد و تبلیغات در لایحه بودجه 90، در جلسه صبح امروز کارگروه خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/994.jpg رشد,ناچیز,بودجه,مساجد,در,لایجه,90 Icana

"سیدرضا اکرمی" در گفت‌وگو با خانه ملت، با اشاره به بررسی اجمالی لایحه بودجه 90، گفت: در جلسه امروز صبح کارگروه ارشاد و تبلیغات، بحث بودجه حوزه‌های علمیه، مساجد، امور قرآنی، دفتر تبلیغات و سازمان تبلیغات اسلامی در سطح کلان مورد بررسی قرار گرفت.

اکرمی با اشاره به اینکه بودجه 89 در بخش مساجد و حوزه‌های علمیه به هیچ عنوان رضایت بخش نبوده است، تأکید کرد: بخش مساجد و حوزه‌های علمیه در لایحه بودجه مورد بی‌مهری واقع شده است، به طوری که بودجه این بخش در لایحه بودجه سال آینده نیز، رشد مختصر و ناچیزی خواهد داشت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر با اشاره به روند تخصیص بودجه تفکیکی به نهادهای مختلف، گفت: گزارش‌ها نشان می‌دهد که بودجه تخصیص داده شده به بخش مساجد و حوزه‌های علمیه در سال گذشته، به طور کامل به این نهادها نرسیده است.

وی افزود: در برخی موارد، بودجه بعضی از نهادهای بخش مساجد و حوزه های علمیه را تا 20 درصد بودجه تعیین‌شده کاهش داده‌اند که این روند تخصیص بودجه، موجب نگرانی و گله‌مندی کارگروه ارشاد و تبلیغات است.

بررسی لایحه بودجه سال 1390 از صبح روز شنبه 7 اسفند ماه آغاز شده است. امروز کارگروه‌های ارشاد و تبلیغات و کارگروه فرهنگ و گردشگری کمیسیون فرهنگی، بندهای ارجاعی بخش فرهنگ در لایحه بودجه 90 را بررسی می‌کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet