هدر اصلی
1389/12/09 15:47:59
سرویس اجتماعی
عضو کمیسون اجتماعی مجلس:

افزایش 46 درصدی بودجه با رفع مشکلات بخش اجتماعی مطابقتی ندارد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی نسبت افزایش ۴۶ درصدی بودجه سال ۱۳۹۰ با مشکلات بخش اجتماعی مطابقتی ندارد.
افزایش 46 درصدی بودجه با رفع مشکلات بخش اجتماعی مطابقتی ندارد عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی نسبت افزایش 46 درصدی بودجه سال 1390 با مشکلات بخش اجتماعی مطابقتی ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/203.jpg افزایش,46,درصدی,بودجه,با,رفع,مشکلات,بخش,اجتماعی,مطابقتی,ندارد Icana

"نصراله ترابی" در گفت و گو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت در خصوص بودجه بخش اجتماعی در سال آینده گفت: با توجه به اینکه بودجه سال 1390نخستین بودجه برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است باید این بودجه به نحوی در راستای برنامه قرار می‌گرفت.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت باید در لایحه بودجه سال 1390 به دلیل مشکلاتی که  کارگران و اقشار بی بضاعت و کم درآمد با آن مواجه هستند باید توجه ویژه‌ای به وضعیت آنها اعمال می‌شد.
وی خاطرنشان کرد: انتظار داشتیم دولت در بودجه سال آینده مسایل و مشکلات کارگران را به صورت عمیق‌تر و حساستری پیگیری می‌کرد.
نماینده مردم شهر کرد در مجلس یادآورشد: متاسفانه قرار ندادان ردیف خاصی برای کارگران ساختمانی، قالیبافان و...مشکلات زیادی را برای این افراد ایجاد خواهد کرد.
ترابی تصریح کرد: از دیگر مواردی که در بودجه سال 1390 جای بررسی دارد، مبحث اشتغال است که متاسفانه نسبت به آن توجهی اعمال نشده است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در لایحه بودجه سال آینده نسبت به توانمندسازی افراد بی بضاعت و کم توان ردیفی در نظر گرفته نشده است.  
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet