هدر اصلی
1389/12/09 18:13:58
سرویس فرهنگی
گروسی طی نامه ای به سعیدلو اعلام کرد:

تشکیل فراکسیون ورزش‌های رزمی در حمایت از ورزش‌های پرمدال

رییس فراکسیون ورزش‌های رزمی مجلس در نامه‌ای به رییس سازمان تربیت بدنی خواستارآن شد که تشکیل این فراکسیون در مجلس به ادارت کل، سازمان‌ها و فدراسیون‌های تحت پوشش سازمان تربیت بدنی اطلاع داده شود.
تشکیل فراکسیون ورزش‌های رزمی در حمایت از ورزش‌های پرمدال رییس فراکسیون ورزش‌های رزمی مجلس در نامه‌ای به رییس سازمان تربیت بدنی خواستارآن شد که تشکیل این فراکسیون در مجلس به ادارت کل، سازمان‌ها و فدراسیون‌های تحت پوشش سازمان تربیت بدنی اطلاع داده شود. https://cdn.icana.ir/d/019/343.jpg تشکیل,فراکسیون,ورزش‌های,رزمی,در,حمایت,از,ورزش‌های,پرمدال Icana

به گزارش خانه ملت "حسین گروسی" نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در نامه‌ای به علی سعیدلو، معاون رییس جمهور و رییس سازمان تربیت بدنی ضمن  اشاره به تشکیل فراکسیون ورزش‌های رزمی در مجلس شورای اسلامی، خواستار اطلاع رسانی این اقدام مجلس به ادارت کل، سازمان‌ها و فدراسیون‌های تحت پوشش سازمان تربیت بدنی شد.

در این نامه  موفقیت بی‌سابقه ورزش کشور در مسابقات المپیک آسیایی و نقش موثر ورزش‌های رزمی کشور در کسب این عنوان و همچنین  حمایت هرچه بیشتر مجلس از ورزش‌های رزمی نظیر کاراته، کونگ فو، تکواندو، رزمی، ووشو، جودو و بوکس به عنوان دلایل تشکیل ین فراکسیون اعلام شده است.

"علیرضا دهقان" نماینده ایذه و باغملک، "حسن نوروزی" نماینده رباط کریم ، "محمدجواد نظری مهر" نماینده کردکوی، بندر ترکم، و بندر گز، "علی اکبر کاییدی" نماینده ملاوی و پلدختر  و "مصطفی رضاحسینی قطب آبادی" نماینده شهر بابک اعضای این فراکسیون را تشکیل می دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet