هدر اصلی
1389/12/09 19:00:57
سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون تلفیق:

تصویب کامل لایحه بودجه 90 تا قبل از سال بعید است

یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۰ از قوی شدن احتمال به اتمام نرسیدن فرآیند بررسی و تصویب کامل لایحه بودجه سال آینده تا پایان سال خبر داد.
تصویب کامل لایحه بودجه 90 تا قبل از سال بعید است یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 90 از قوی شدن احتمال به اتمام نرسیدن فرآیند بررسی و تصویب کامل لایحه بودجه سال آینده تا پایان سال خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/299.jpg تصویب,کامل,لایحه,بودجه,90,تا,قبل,از,سال,بعید,است Icana

علی‌اصغر یوسف‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: با تاخیر 75 روزه دولت، روال کمیسیون‌های تخصصی و تلفیق در بررسی لایحه بودجه 1390 بهم ریخت به همین دلیل با قاطعیت بیشتری می‌توان از به پایان نرسیدن فرآیند بررسی و تصویب کامل لایحه بودجه تا پایان سال سخن گفت.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، افزود: طبق آیین‌نامه کمیسیون‌های تخصصی و تلفیق اجازه دارند در صورت نیاز، وقت رسیدگی به لایحه بودجه سالانه را افزایش دهند در این صورت مجلس لایحه بودجه 1390 را به صورت دو دوازدهمی تصویب و به دولت ابلاغ خواهد کرد و به احتمال زیاد همین اتفاق در مجلس خواهد افتاد.

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1390، سلب حق بررسی لایحه بودجه از نمایندگان مجلس را مورد نکوهش قرار داد و افزود: اگر هیات رییسه مجلس تصمیم به کاهش زمان رسیدگی لایحه بودجه در کمیسیون‌های تخصصی هم داشته باشند، نمی‌توان حق 10 روزه نمایندگان را سلب کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet