هدر اصلی
1389/12/09 19:38:57
سرویس اجتماعی
رحیمی نسب:

ایران فقط شهرهای بزرگ نیست

نماینده مردم خرم‌آباد درباره تمدید قانون پرداخت دو میلیارد دلار برای مترو تهران و کلان‌شهرها گفت: دولت اعتقاد دارد که بیش از این مقدار به مترو کمک کرده است. البته این هم قانون است و به‌یقین دولت هم تسلیم قانون است و حتماً قانون ابلاغی را اجرا می‌کند.
ایران فقط شهرهای بزرگ نیست نماینده مردم خرم‌آباد درباره تمدید قانون پرداخت دو میلیارد دلار برای مترو تهران و کلان‌شهرها گفت: دولت اعتقاد دارد که بیش از این مقدار به مترو کمک کرده است. البته این هم قانون است و به‌یقین دولت هم تسلیم قانون است و حتماً قانون ابلاغی را اجرا می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/441.jpg ایران,فقط,شهرهای,بزرگ,نیست Icana

"رضا رحیمی نسب" در گفت و گو با هفته نامه بامداد، افزود: ما مواقعی که دولت زیر بار قانون مصوب مجلس نرفته باشد را نداریم. خلاف این مورد شاید سمپاشیهایی باشد که علیه دولت میشود.

عضو کمیسیون اجتماعی تأکید کرد: در قانون اساسی کشور ما توزیع عادلانه ثروت و درآمد برای کل کشور مطرح شده است. میلیاردها دلار برای آبادانی کلان شهرها در نظر گرفته میشود در حالی که ما برای آبادانی شهرهای کوچک با اعتبارات چند صد میلیون تومانی چانه زنی کنیم. در کشور ما این فقط ساکنان شهرهای بزرگ نیستند که حق زندگی دارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet