هدر اصلی
1389/12/10 14:03:49
سرویس بین الملل
فلاحت‌پیشه مطرح کرد:

تلاش کشورهای غربی برای بازتولید دیکتاتوری در منطقه

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز نگرانی از وضعیت مردم لیبی، گفت: کشورهای عضو ناتو و آمریکا در پی نظامی کردن تحولات مدنی منطقه هستند، تا از این طریق زمینه را برای باز تولید دیکتاتوری در شکلی جدید را فراهم کنند.
تلاش کشورهای غربی برای بازتولید دیکتاتوری در منطقه عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز نگرانی از وضعیت مردم لیبی، گفت: کشورهای عضو ناتو و آمریکا در پی نظامی کردن تحولات مدنی منطقه هستند، تا از این طریق زمینه را برای باز تولید دیکتاتوری در شکلی جدید را فراهم کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/501.jpg تلاش,کشورهای,غربی,برای,بازتولید,دیکتاتوری,در,منطقه Icana

 "حشمت‌الله فلاحت‌پیشه" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، گفت: تحولات لیبی به مرحله بازگشت‌ناپذیری رسیده است و پیروزی را می‌توان به عنوان راه حل نهایی مردم لیبی معرفی کرد.

نماینده مردم اسلام آباد غرب، دالاهو، کرند غرب، گهواره و حمیل افزود: قذافی برای حفظ دیکتاتوری خود از هر روش خصمانه‌ای بهره می‌برد، شیوه‌ سرکوبی که در نوع خود بی‌سابقه است.

عضو کمیسیون امنیت ملی، افزود: کشور لیبی در شرایطی قرار دارد که هیچ کشوری امکان دخالت در لیبی را نخواهد داشت و باید مدیریت شرایط را برعهده مردم این کشور قرار داد.

وی در خصوص دخالت کشورهای اسلامی به منظور بهبود وضعیت کشور لیبی، گفت: هرگونه فعالیت کشورهای اسلامی در لیبی شرایط را برای سوء استفاده آمریکا و ناتو فراهم خواهد کرد.

فلاحت پیشه، تاکید کرد: به منظور جلوگیری از سوء استفاده نیروهای ناتو و آمریکا، بهتر است که کشورهای اسلامی، شرایطی را فراهم کنند تا مردم لیبی با تکیه بر وحدت داخلی، دست به تصمیم‌گیری بزنند.

مردم کشور لیبی در ادامه انقلاب‌های خاورمیانه، علیه معمر قذافی قیام کرده و خواهان ایجاد تغییراتی جدی در ساختار این کشور شدند.دیکتاتور لیبی که با اعتراضات وسیع مردمی روبرو شده، به صراحت به مردم خود اعلام جنگ کرده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet