شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/12/10 11:41:38
سرویس اجتماعی
سید مصطفی طباطبایی نژاد:

دستگاه قضایی پیشنهاد افزایش 90 درصدی بودجه خود را داده است

عضو کمیسیون قضایی با انتقاد از کاهش بودجه دستگاه قضایی در لایحه سال آینده بر افزایش ۹۰ در صدی بودجه این دستگاه در سال آینده تاکید کرد.
دستگاه قضایی پیشنهاد افزایش 90 درصدی بودجه خود را داده است عضو کمیسیون قضایی با انتقاد از کاهش بودجه دستگاه قضایی در لایحه سال آینده بر افزایش 90 در صدی بودجه این دستگاه در سال آینده تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/791.jpg دستگاه,قضایی,پیشنهاد,افزایش,90,درصدی,بودجه,خود,را,داده,است Icana

"سید مصطفی طباطبایی نژاد " در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت اظهار داشت: کاهش بودجه دستگاه قضایی بسیار چشمگیر است  و با افزایش اندک این دستگاه در رسیدگی به وظایفش موفق نخواهد بود .

نماینده اردستان در خصوص مشکلات و نیازهای دستگاه قضایی کشور با  بیان این که مشکل این دستگاه فقط کمبود قاضی نیست افزود: قوه قضاییه از نظر ساختمان و فضای اداری و  نیروی انسانی در تخصص های مختلف دچار کمبود های بسیاری است .

وی نبود پزشک قانونی را از دیگر مشکلات عمده این دستگاه عنوان کرد تصریح کرد: این دستگاه برای عمل به وظایفش در راستای اهدافش در سال آینده نیاز به افزایش 90 در صدی بودجه پیشنهادی دارد تا بتواند کمبود بودجه سال گذشته اش را نیز جبران کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet