هدر موبایل
1389/12/10 12:26:07
سرویس صحن
کوچک زاده خواستار شد

قرائت گزارش کمیسیون‌های پنجگانه درخصوص ماهیت فتنه گران

کوچک زاده در تذکر شفاهی با تاکید بر این که گزارش کمیسیون های پنجگانه درخصوص حوادث ۲۵ بهمن تهیه و تقدیم هیات رئیسه شده است خواستار قرائت هر چه سریعتر این گزارش در صحن علنی مجلس شد.
قرائت گزارش کمیسیون‌های پنجگانه درخصوص ماهیت فتنه گران کوچک زاده در تذکر شفاهی با تاکید بر این که گزارش کمیسیون های پنجگانه درخصوص حوادث 25 بهمن تهیه و تقدیم هیات رئیسه شده است خواستار قرائت هر چه سریعتر این گزارش در صحن علنی مجلس شد. https://cdn.icana.ir/d/019/995.jpg قرائت,گزارش,کمیسیون‌های,پنجگانه,درخصوص,ماهیت,فتنه,گران Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در جلسه علنی امروز (سه شنبه 10 اسفند) مهدی کوچک زاده در تذکری آیین‌نامه ای با استناد به مواد 182، 17 و بند 11 ماده 23 آیین نامه داخلی مجلس اظهار داشت: آقای ابطحی در تذکری به هیات رئیسه خواستار آن شدند که گزارش کمیسیون اصل نود و کمیسیون های پنجگانه درخصوص فتنه گران در صحن علنی قرائت شود اما شما در جواب ایشان تنها گفتید «خیلی ممنون» در حالی که جنابعالی به عنوان رئیس جلسه باید این تذکر را اگر وارد بود ترتیب اثر می دادید و اگر نبود دلیل وارد نبودن آن را عنوان می کردید.

نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر  افزود: این کمیته پنجگانه به دستور رئیس مجلس تشکیل شده است و گزارش خود را در خصوص حوادث 25 بهمن تهیه و به هیات رئیسه داده است اما رئیس مجلس و جنابعالی اجازه قرائت آن را نمی دهید.

محمدحسن ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه علنی را بر عهده داشت با وارد ندانستن این تذکر گفت: گزارش هایی که در دستور کار هفتگی مجلس باشند قرائت خواهند شد بنابراین هر زمان که این گزارش در دستور کار قرار گرفت حتما در صحن علنی قرائت خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet