هدر اصلی
1389/12/10 15:26:02
سرویس استان ها
پورفاطمی:

برخی از پروژه‌های ملی شهرستان تنگستان اجرایی نشده است

نماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز مطالعه برخی از پروژه‌های مهم و ملی در شهرستان تنگستان تکمیل نشده و برخی دیگر عملیات اجرایی آنها هنوز آغاز نشده است.
برخی از پروژه‌های ملی شهرستان تنگستان اجرایی نشده است نماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز مطالعه برخی از پروژه‌های مهم و ملی در شهرستان تنگستان تکمیل نشده و برخی دیگر عملیات اجرایی آنها هنوز آغاز نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/334.jpg برخی,از,پروژه‌های,ملی,شهرستان,تنگستان,اجرایی,نشده,است Icana

"سیدمحمد مهدی پورفاطمی" در گفت و گو با هفته نامه اتحاد افزود: نباید در کنار قانون هدفمندی یارانهها پروژههای عمرانی به فراموشی سپرده شوند زیرا این امر نارضایتی مردم را به دنبال خواهد داشت.

وی یادآور شد: بهرغم پیگیریها هنوز مطالعه فاز اول سد مخزنی اهرم از مصوبات دور اول هیأت دولت در وزارت نیرو به تصویب نرسیده و مطالعه فاز دوم نیز آغاز نشده است.

پورفاطمی اضافه کرد: در سفر سوم هیأت دولت مطالبه مردم درخصوص تأخیر در اجرای سد باهوش را با توجه به کاهش آب و خشکسالی به اطلاع رئیسجمهور خواهم رساند.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: ساخت فاز دوم بیمارستان اهرم نیز از مصوبات دور دوم سفر هیأت دولت به بوشهر است که به رغم اختصاص یک میلیارد تومان اعتبار هنوز عملیات اجرایی آن آغاز نشده است.

پورفاطمی اضافه کرد: عدم اختصاص اعتبارات مازاد و حوادث در سال جاری روند پروژههای عمرانی در استان بوشهر را با کندی مواجه کرده است.

وی اظهار داشت: مسئولان برای توسعه و عمران شهرستان تنگستان به ویژه شهر محروم اهرم مرکز این شهرستان برای جذب اعتبارات ملی بیشتر تلاش کنند.

پورفاطمی ادامه داد: بهرغم مبادله موافقتنامههای پروژههای عمرانی هنوز هیچ اعتباری به برخی دستگاههای اجرایی این شهرستان برای اجرای طرحهای عمرانی اختصاص داده نشده است.

وی افزود: عملیات اجرایی بزرگراه اهرم- برازجان و دیلم از مصوبات استانی سفر هیأت دولت است پنج قطعه آن به زودی از سمت اهرم به برازجان آغاز خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet