هدر موبایل
1389/12/10 15:57:42
سرویس فرهنگی
اکرمی با تاکید بر نقش مهم رسانه‌ها در جنبش‌های اسلامی:

رسانه‌های اسلامی روحیه مقاومت جنبش‌های اسلامی را بالا ببرند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر نقش مهم رسانه‌ها در پیروزی و مقاومت جنبش‌های اسلامی در طول سال‌های گذشته،خاطرنشان ساخت: رسانه‌های اسلامی باید جنبش‌ها را تاپایان راه مبارزه و غلبه بر استکبار همراهی کنند.
رسانه‌های اسلامی روحیه مقاومت جنبش‌های اسلامی را بالا ببرند عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر نقش مهم رسانه‌ها در پیروزی و مقاومت جنبش‌های اسلامی در طول سال‌های گذشته،خاطرنشان ساخت: رسانه‌های اسلامی باید جنبش‌ها را تاپایان راه مبارزه و غلبه بر استکبار همراهی کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/134.jpg رسانه‌های,اسلامی,روحیه,مقاومت,جنبش‌های,اسلامی,را,بالا,ببرند Icana

«سید رضا اکرمی» در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به نقش و جایگاه رسانه ها در شکل دهی و هدایت جنبش های مردمی منطقه اظهار داشت: در عصر فعلی که اطلاعات و ارتباطات نقش بسزایی در تعاملات و فعالیت‌های بشر دارند، می توان از قدرت بالا و نقش مهم رسانه‌ها در هدایت و همراهی جنبش‌های اسلامی بهره گرفت.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات تصریح کرد:  نقش به سزای رسانه‌ها در مقاومت سی و سه روزه حزب الله، مقاومت بیست و دو روزه غزه و سی و دو سال مبارزه با استکبار و استعمار در کشور خودمان باید الگو و سرمشقی برای سایر رسانه‌های اسلامی در کشورهایی باشد که امروز مردمش بر علیه نظام دیکتاتوری قیام کرده‌اند.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رسانه‌های اسلامی با اشاعه فرهنگ مقاومت که درآموزه‌های اسلامی بر آن تاکید زیادی شده است، باید جنبش‌های اسلامی را تا پایان راه مبارزه و غلبه بر نظام‌های استکباری همراهی کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet