شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/12/10 15:54:31
سرویس اجتماعی
سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس:

سرانه در نظر گرفته شده برای درمان در لایحه بودجه مثبت است

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تعیین اعتبار سرانه درمان در لایحه بودجه سال ۹۰ را مثبت ارزیابی کرد.
سرانه در نظر گرفته شده برای درمان در لایحه بودجه مثبت است سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تعیین اعتبار سرانه درمان در لایحه بودجه سال 90 را مثبت ارزیابی کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/996.jpg سرانه,در,نظر,گرفته,شده,برای,درمان,در,لایحه,بودجه,مثبت,است Icana

"هادی تامینی"در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص بودجه پیشنهادی دولت برای بهداشت و درمان در لایحه سال آینده اظهار داشت: یکی از بخش‌هایی که لازم بود در بودجه مورد توجه قرار می‌گرفت بحث تعیین سرانه درمان بود که خوشبختانه در بودجه سال 90 این امر تحقق یافته است.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: میزان سرانه درمان در لایحه بودجه سال آینده حدود 13 هزار تومان در نظر گرفته شده است.
سخنگوی کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس همچنین به موضوع پزشک خانواده اشاره کرد و افزود: پزشک خانواده یکی از موضوعاتی بود که از طرف آقای احمدی نژاد هم مورد تاکید قرار گرفت که نشانه اهمیت آن است.
تامینی یادآورشد: اجرای سیستم ارجاع پزشک خانواده یکی از اقدامات بسیار مهم و تاثیرگذاری خواهد بود که در سال 90 می‌تواند مورد توجه قرار گیرد.
این نماینده مردم در مجلس یادآورشد: اجرای پزشک خانواده در کشور تاثیرات درمانی و سلامت بسیار زیادی در نقاط توسعه نیافته خواهد داشت.  
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet