هدر موبایل
1389/12/10 18:20:15
سرویس کمیسیون ها
نقوی حسینی خبر داد:

بررسی بودجه 3 دستگاه دولتی در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی از بررسی بودجه وزارت اطلاعات، وزارت امور خارجه و سازمان انرژی اتمی در جلسه عصر امروز این کمیسیون خبر داد.
بررسی بودجه 3 دستگاه دولتی در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی از بررسی بودجه وزارت اطلاعات، وزارت امور خارجه و سازمان انرژی اتمی در جلسه عصر امروز این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/307.jpg بررسی,بودجه,3,دستگاه,دولتی,در,کمیسیون,امنیت,ملی,و,سیاست,خارجی Icana

"سید حسین نقوی حسینی" در گفت و گو با خبرنگارخانه ملت، در خصوص جلسه کمیسیون متبوعش، از بررسی بودجه چند دستگاه دولتی در جلسه عصر امروز(سه شنبه 10 اسفند)  خبر داد و گفت: مسئولان این دستگاه‌ها با حضور در جلسه کمیسیون، پیرامون بودجه  تعیین شده،  توضیح دادند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درمجلس شورای اسلامی ،افزود: وزارت اطلاعات،وزارت امور خارجه و سازمان انرژی اتمی از جمله دستگا ه‌هایی بودند که  اعتباراتشان مورد بررسی قرار گرفت و پیشنهادهایی هم در مورد بودجه خود داشتند.

نماینده مردم ورامین درمجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مسئولان این  2وزارتخانه  با اعتقاد بر افزایش میزان   اعتباراتشان نسبت به سال گذشته، سایر پیشنهادها خود را به صورت مکتوب به کمیسیون تلفیق بودجه 90 تحویل  می‌دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet