شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/12/14 11:41:24
سرویس اجتماعی
علیرضا سلیمی:

ما در عرصه علم و فن آوری نمونه هستیم

دبیر اول کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس اعلام کرد: با تحقیق و بررسی بیشتر در چگونگی اقدامات معاونت علمی و فن آوری کشور در می‌یابیم که کشور ما در عرصه علم و فن‌آوری نمونه است و یقینا بعد ازاین هم شاهد پیشرفت دراین زمینه هستیم.
ما در عرصه علم و فن آوری نمونه هستیم دبیر اول کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس اعلام کرد: با تحقیق و بررسی بیشتر در چگونگی اقدامات معاونت علمی و فن آوری کشور در می‌یابیم که کشور ما در عرصه علم و فن‌آوری نمونه است و یقینا بعد ازاین هم شاهد پیشرفت دراین زمینه هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/439.jpg ما,در,عرصه,علم,و,فن,آوری,نمونه,هستیم Icana

"علیرضا سلیمی"  در گفت و گو با خبرنگارخانه ملت گفت: حضور نسرین سلطان خواه معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری  در جلسه هفته گذشته کمیسیون آموزش و تحقیقات، بسیاری از ابهامات را رفع کرد .

وی ادامه داد: معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در گزارش جامعی، برنامه‌های آینده این معاونت را تشریح کرد. گزارشی که نسرین سلطانخواه قرائت کرد جامع، مفید و امیدوارکننده بود. نمایندگان مجلس هم در صدد هستند برای تحقق یافتن اهداف این معاونت با ایشان همکاری لازم را داشته باشند .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet