هدر اصلی
1389/12/10 19:23:50
سرویس سیاسی
روح الله حسینیان:

طرح هر مکتبی غیر از مکتب اسلام انحرافی است

رییس فراکسیون انقلاب اسلامی با اشاره به مباحث مطرح شده در زمینه مکتب ایرانی، منظور بیان کنندگان این مکتب را، تحلیل رویداد انقلاب اسلامی در ظرف ایران دانست.
طرح هر مکتبی غیر از مکتب اسلام انحرافی است رییس فراکسیون انقلاب اسلامی با اشاره به مباحث مطرح شده در زمینه مکتب ایرانی، منظور بیان کنندگان این مکتب را، تحلیل رویداد انقلاب اسلامی در ظرف ایران دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/733.jpg طرح,هر,مکتبی,غیر,از,مکتب,اسلام,انحرافی,است Icana

" روح الله حسینیان" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به برخی مباحث مطرح شده در زمینه مکتب ایرانی گفت: تنها مکتبی که در جامعه اسلامی ایران از گذشته تا به امروز مطرح بوده و مورد تایید اکثریت ملت ایران قرار دارد، مکتب اسلام است و مطرح کردن هر مکتب دیگری در مقابل این مکتب بحثی انحرافی است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلام‌شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مطرح شدن مکتب ایرانی از سوی برخی افراد نیز گفت: اگر منظور از مکتب ایرانی قرار دادن این مکتب و یا هر مکتب دیگری در مقابل مکتب اسلام باشد به هیچ وجه قابل قبول نیست، زیرا که بیان کننده عقاید و شعارهای ناسیونالیست‌های انحرافی است.

وی تاکید کرد: برای تحلیل اهداف بیان کنندگان این مباحث باید به جایگاه و سابقه افراد و نوع تحلیل آن افراد نیز توجه کرد، همچنان که احمدی نژاد منظور از مکتب ایرانی را انقلاب اسلامی که در ظرفی به نام ایران شکل گرفته قلمداد کرده و مراد از بیان مکتب ایرانی را تنها به معنی این عبارت دانست.

این عضو فراکسیون روحانیون مجلس تاکید کرد: مطمئنا منظور از بیان کنندگان مکتب ایرانی همان مباحث مطرح شده از دیدگاه احمدی نژاد بوده، با این حال فراکسیون روحانیون مجلس به طور جدی پیگیر این مباحث بوده و در این زمینه به طور جدی با بروز هر گونه مکاتب انحرافی مخالفت خواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet