هدر اصلی
1389/12/11 07:08:00
سرویس اقتصادی
کیخا با اشاره به لایحه بودجه سال 90:

دولت باید توجه بیشتری به تامین آب داشته باشد

نائب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با تأکید بر این که اعتبار پیشنهادی در لایحه بودجه سال ۹۰ برای اجرای طرح شبکه‌های آب رسانی کشور تا پایان سال آینده کم است، گفت: در لایحه بودجه سال آینده دولت به بخش آب کمتر توجه کرده است.
دولت باید توجه بیشتری به تامین آب داشته باشد نائب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با تأکید بر این که اعتبار پیشنهادی در لایحه بودجه سال 90 برای اجرای طرح شبکه‌های آب رسانی کشور تا پایان سال آینده کم است، گفت: در لایحه بودجه سال آینده دولت به بخش آب کمتر توجه کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/1005.jpg دولت,باید,توجه,بیشتری,به,تامین,آب,داشته,باشد Icana

"احمد علی کیخا" در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت، با بیان اینکه احتمال برگزاری نشست شورای عالی آب تا پایان امسال کم است، تصریح کرد: بحث تأمین منابع مالی برای تکمیل شبکه‌های آب رسانی درجه‌های یک تا چهار تا پایان سال آینده از اهداف نشست‌های این شورا است.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه رئیس‌جمهور بر تکمیل شبکه‌های آب رسانی درجه 1، 2، 3و4 تا پایان سال آینده تأکید کرده است، گفت: اعتبار پیشنهادی در لایحه بودجه سال 90 برای اجرای این طرح در سال آینده بسیار کم است.

کیخا درباره اعتبار مورد نیاز بخش آب در کشور افزود: اعتبار مورد نیاز برای این بخش حدود 15 هزار میلیارد تومان است که در لایحه بودجه سال آینده کشور حدود 4 هزار میلیارد تومان برای این بخش در نظر گرفته شده است.

نائب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان اینکه در نشست امروز کمیسیون، بودجه بخش آب کشور مطرح شد، تصریح کرد: با توجه به این که بخش آب در کشور بسیار حساس است، باید راهکاری برای تآمین بودجه مورد نیاز این بخش تعریف شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet