شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/12/10 21:33:00
سرویس سیاسی
سلمان ذاکر:

بیان و تبلیغ هر مکتبی غیر از مکتب اسلام، انحرافی است

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس قرار دادن هر مکتب با هر نامی را در مقابل مکتب اسلام عملی انحرافی و نادرست دانست.
بیان و تبلیغ هر مکتبی غیر از مکتب اسلام، انحرافی است عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس قرار دادن هر مکتب با هر نامی را در مقابل مکتب اسلام عملی انحرافی و نادرست دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/57.jpg بیان,و,تبلیغ,هر,مکتبی,غیر,از,مکتب,اسلام،,انحرافی,است Icana

"سلماس ذاکر"  در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به دیدار اعضای فراکسیون روحانیون مجلس با علمای قم و بیان مباحث مختلف در این دیدار گفت: در این جلسه مباحث مهم اقتصادی، سیاسی، امنیتی و اجتماعی مطرح شد و یکی از مباحث مهم در این جلسه بررسی موضوع بیان برخی مباحث شبه‌انگیز مانند مکتب ایرانی بود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره مطرح شدن مکتب ایرانی از سوی برخی افراد، افزود: هر مکتبی به غیر از مکتب اسلام، مکتبی انحرافی است و موجب آسیب و سو استفاده از اسلام ناب و خالص که مورد تاکید قرآن، پیامبر اسلام و ائمه اطهار است، خواهد بود.

وی تاکید کرد: هر موضوعی در این چارچوب و بیان هر مکتبی غیر از مکتب اسلام با هر اسم و اصلی کاملا انحرافی بوده و تنها مورد خواست و نظر دشمنان اسلام است.

نماینده مردم ارومیه افزود: تنها راه سعادت ملت ایران تمسک به اسلام و مکتب اسلام است و این به معنی نفی افتخارات و دستاوردهای تاریخی گذشته نخواهد بود و به این دلیل این دو مطلب کاملا مجزا بوده و باید مورد توجه قرار گیرد.

این عضو فراکسیون روحانیون مجلس با تاکید بر بررسی انگیزه و دلایل بیان این مباحث گفت: چرایی بیان این مباحث و تحلیل آن باید مورد توجه قرار گیرد، شاید مطرح کنندگان چنین بحث‌هایی تنها از یک منظر اسلام و ایران را مورد تحلیل قرار داده و هدفشان از بیان مکتب ایرانی جذب افراد بیشتر به ایران و اسلام عزیز بوده باشد که در این زمینه باید کاملا محتاطانه تحلیل کرد و قضاوت زودهنگام  و نسنجیده‌ای نداشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet