هدر اصلی
1389/12/10 20:21:35
سرویس اقتصادی
با حضور بهمنی در شورای پول و اعتبار صورت گرفت؛

بررسی عملکرد بانک مرکزی در سال 89

نماینده ناظر مجلس در شورای پول و اعتبار با بیان این که رئیس بانک مرکزی در نشست امروز این شوری حضور داشت گفت: در این نشست عملکرد بانک‌ها و بانک مرکزی در سال ۸۹ بررسی شد.
بررسی عملکرد بانک مرکزی در سال 89 نماینده ناظر مجلس در شورای پول و اعتبار با بیان این که رئیس بانک مرکزی در نشست امروز این شوری حضور داشت گفت: در این نشست عملکرد بانک‌ها و بانک مرکزی در سال 89 بررسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/216.jpg بررسی,عملکرد,بانک,مرکزی,در,سال,89 Icana

"سیدکاظم دلخوش اباتری" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت تصریح کرد: نشست شورای پول و اعتبار امروز(سه شنبه دهم اسفند) با حضور رئیس بانک مرکزی برگزار شد.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی، درباره دستورکار نشست امروز شورای پول و اعتبار گفت: در این نشست گزارش ارائه شده درباره عملکرد بانک‌ها و بانک مرکزی در سال 89 بررسی شد؛ اما به دلیل طولانی شدن رسیدگی به این گزارش اعضا نتوانستند بسته سیاستی پولی سال 90 را بررسی کنند.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه بسته سیاستی پولی سال آینده در نشست آینده شورای پول و اعتبار بررسی می‌شود، افزود: نشست آینده این شورا به احتمال زیاد سه شنبه هفته آینده برگزار می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet