هدر اصلی
1389/12/11 09:21:20
سرویس سیاسی
کوثری:

مسئولان موضوع انگشت‌نگاری از اتباع ایرانی در عربستان را پیگیری کنند

نائب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به انگشت‌‌نگاری از بازیکنان تیم فوتبال پیروزی ان را جنگ روانی علیه این تیم دانست و گفت: هدف تخریب روحیه بازیکنان بود تا تیم عربستان پیروز این بازی باشد.
مسئولان موضوع انگشت‌نگاری از اتباع ایرانی در عربستان را پیگیری کنند نائب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به انگشت‌‌نگاری از بازیکنان تیم فوتبال پیروزی ان را جنگ روانی علیه این تیم دانست و گفت: هدف تخریب روحیه بازیکنان بود تا تیم عربستان پیروز این بازی باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/976.jpg مسئولان,موضوع,انگشت‌نگاری,از,اتباع,ایرانی,در,عربستان,را,پیگیری,کنند Icana

"اسماعیل کوثری" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره برانگشت‌‌نگاری از بازیکنان تیم فوتبال پیروزی در بدو ورود به خاک عربستان، تصریح کرد: این عمل جنگ روانی علیه تیم پیروزی، با هدف تخریب روحیه بازیکنان بود تا تیم عربستان پیروز این بازی باشد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات واسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، با بیان آنکه  بازیکنان تیم پیروزی با همت بلند خود، این توطئه نابخردانه را خنثی می‌‌کنند، افزود: عربستان نیز بداند که تنها با آبروی خود بازی کرده است. 

وی با تاکید بر آنکه "فدراسیون آسیایی فوتبال" به این مسئله توجه و رسیدگی کند، تصریح کرد: سیاسی کردن فضای فوتبال در این حد، باید  موجب جریمه و برخورد با دولت عربستان  شود.

کوثری رفتارهای عربستان را نوعی  دشمنی با ایران دانست و اضافه کرد: مسئولان سیاسی کشور ما نیز باید از مسئولان عربستان این مسئله را برای یکبار وآخرین بار پیگیری و رسیدگی کنند.

وی تاکید کرد: دیپلماسی ما توجه خاصی بر این اتفاقات که هر از چندگاهی  از سوی عربستان انجام می‌گیرد داشته باشد و از کنار آن راحت نگذرد.

همزمان با ورود کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به فرودگاه جده مسئولان عربستانی اعلام کردند که بازیکنان پرسپولیس باید برای ورود به عربستان انگشت نگاری شوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet