هدر اصلی
1389/12/11 07:14:00
سرویس فرهنگی
ملک محمدی با تاکید بر نقش مهم رسانه‌ها در انقلاب‌های مردمی:

رسانه‏های اسلامی همگام با جنبش‏های مردمی حرکت کنند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر نقش موثر رسانه‌ها در جنبش‌های مردمی و اسلامی منطقه، خواستار فعالیت آنها در راستای رویکردهای ارزشی و همراهی و همگاهی با انقلاب‌های مردمی شد.
رسانه‏های اسلامی همگام با جنبش‏های مردمی حرکت کنند عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر نقش موثر رسانه‌ها در جنبش‌های مردمی و اسلامی منطقه، خواستار فعالیت آنها در راستای رویکردهای ارزشی و همراهی و همگاهی با انقلاب‌های مردمی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/258.jpg رسانه‏های,اسلامی,همگام,با,جنبش‏های,مردمی,حرکت,کنند Icana

"حسن ملک محمدی" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت بر نقش مهم رسانه‌ها در تقویت و هدایت جنبش‌های مردمی اشاره کرد و اظهار داشت: رسانه‌های متعهد در شرایط به وجود آمده در منطقه و جنبش های مردمی و آزادی‌خواهانه تاثیر بسزایی دارند و می‌توانند در انعکاس مطالبات مردم و خواسته‌های آنها و همچنین بیان دیدگاه‌ها و نظرات مردمی نقش مهمی ایفا کنند.

نماینده مردم دامغان افزود: جنبش‌های مردمی منطقه عوامل متعددی داشت که از جمله آن می‌توان به وجود دولت‌های ظالم و دیکتاتورهای وابسته به غرب اشاره کرد که ملت‌های مسلمان و با ایمان را تحقیر کرده  و از آنجا که این احساس حقارت برای مردم قابل تحمل نبود، ما شاهد جنبش‌های پی در پی در منطقه هستیم.

وی با تاکید براینکه رسانه‏ها باید سیاست همگامی و همراهی با مردم را در پیش گیرند، خاطرنشان ساخت: رسانه‌های اسلامی باید در جهت تقویت گروه‌ها، اقشار و آحاد ملت‌ها حرکت کنند چرا که مهم‌ترین، برنده‌ترین و موثرترین سلاح برای پیروزی ایمان به خدا و وحدت ملت‌هاست.

رییس فراکسیون غدیر، انقلاب اسلامی مردم ایران را بی‌نظیر و الگویی برای سایر انقلاب‌های مردمی عنوان کرد و افزود: مردم منطقه می‌توانند با الگو قراردادن انقلاب اسلامی ایران که یک انقلاب بی‌نظیر در تاریخ است، از ملت بزرگوار ایران سر مشق بگیرند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet