هدر اصلی
1389/12/11 10:01:21
سرویس دیگر رسانه‌ها
اسماعیلی:

استقرار حکومتی بر اساس مبانی فکر اسلامی خواست مردم لیبی است

نماینده گرمی در مجلس با تأکید بر اینکه رفتن قذافی از لیبی اولین هدف مردم لیبی است، گفت: استقرار حکومتی بر اساس مبانی فکر اسلامی خواست مردم لیبی است.
استقرار حکومتی بر اساس مبانی فکر اسلامی خواست مردم لیبی است نماینده گرمی در مجلس با تأکید بر اینکه رفتن قذافی از لیبی اولین هدف مردم لیبی است، گفت: استقرار حکومتی بر اساس مبانی فکر اسلامی خواست مردم لیبی است. https://cdn.icana.ir/d/019/329.jpg استقرار,حکومتی,بر,اساس,مبانی,فکر,اسلامی,خواست,مردم,لیبی,است Icana

ولی اسماعیلی نماینده مردم گرمی و عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  فارس با اشاره به تحولات اخیر منطقه و برخی کشورهای خاورمیانه، بروز تحولات این چنینی در منطقه را متأثر از انقلاب اسلامی ایران دانست و اظهار داشت: وقتی به جنبش‌های مردمی و شعارهایی که داده می‌شود تا نمازهایی که برپا می‌شود، نگاه می‌کنیم، تأثیرات انقلاب اسلامی ایران را مشاهده می‌کنیم.

وی افزود: قطعاً هر وجدان منصفی قضاوت واضحی خواهد داشت نسبت به اینکه واقعاً آرمان‌های حضرت امام‌خمینی (ره) بعد از 32 سال و بعد از فضایی که ایجاد شده، ظهور و بروز یافته است.

اسماعیلی همچنین گفت: ما توانستیم انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و آرمان‌های حضرت امام‌خمینی (ره) را صادر کنیم و واقعاً حتی دشمنان نیز نمی‌توانند این موضوع را نفی کنند که انقلاب اسلامی ایران در بروز حوادث منطقه بی‌تأثیر بوده است.

به گفته وی، انقلاب اسلامی ایران در تحولات منطقه تأثیر بنیادی داشته و هر جا گوش شنوایی باشد که قطعاً این موضوع تأثیر خودش را خواهد گذاشت.

این عضو فراکسیون انقاب اسلامی مجلس بر همین اساس یادآور شد: انقلاب اسلامی با شهادت و جانباز شدن چندین هزار نفر به ثمر رسید و مردم لیبی نیز باید بدانند که هزینه انقلاب‌ها دادن خون شهداست.

وی ادامه داد: مردم لیبی بر اساس باورهایشان انقلاب کردند و خواست مردم این کشور برکناری دیکتاتور لیبی است.

ولی اسماعیلی در خاتمه گفت: رفتن قذافی از لیبی اولین گام و هدف مردم لیبی است و استقرار حکومتی بر اساس مبانی فکر اسلامی خواست بعدی مردم این کشور است که بایستی همه نخبگان، کارشناسان و علما به آن توجه کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet