هدر اصلی
1390/01/22 17:07:34
سرویس فرهنگی
طباطبایی نژاد با انتقاد از عدم برخورد با طراحان مستند انحرافی "ظهور نزدیک است":

حامیان مستند انحرافی ظهور، به دنبال مقاصد سیاسی هستند

عضو فراکسیون روحانیون مجلس با تاکید براینکه حامیان مباحث انحرافی پیرامون ظهور امام عصر(عج) به دنبال مقاصد سیاسی هستند، گفت: جریانات انحرافی زمانی می‌خواستند هاشمی رفسنجانی را به عنوان شعیب بن صالح معرفی کنند، زمانی مطرح کردند که شمخانی شعیب بن صالح است و امروز نیز می‌خواهند به زور و بدون منطق و استدلال احمدی نژاد را با شعیب بن صالح تطبیق دهند.
حامیان مستند انحرافی ظهور، به دنبال مقاصد سیاسی هستند عضو فراکسیون روحانیون مجلس با تاکید براینکه حامیان مباحث انحرافی پیرامون ظهور امام عصر(عج) به دنبال مقاصد سیاسی هستند، گفت: جریانات انحرافی زمانی می‌خواستند هاشمی رفسنجانی را به عنوان شعیب بن صالح معرفی کنند، زمانی مطرح کردند که شمخانی شعیب بن صالح است و امروز نیز می‌خواهند به زور و بدون منطق و استدلال احمدی نژاد را با شعیب بن صالح تطبیق دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/791.jpg حامیان,مستند,انحرافی,ظهور،,به,دنبال,مقاصد,سیاسی,هستند Icana

"سید مصطفی طباطبایی نژاد" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir) به برخی اخبار مبنی بر تولید قسمت دوم مستند انحرافی "ظهور نزدیک است" اشاره و تصریح کرد: کسانی که از این جریان حمایت می‌کنند، می‌خواهند از تطبیق روایات ظهور با وقایع و افراد خاص، به مقاصد سیاسی و منافع خود برسند.

نماینده مردم اردستان در مجلس اظهارات جریان‌های انحرافی ظهور را فاقد استناد و دلیل و مدرک مستند دانست و اظهار داشت: مرکز مهدویت ادعاهای مستند "ظهور نزدیک است" و سایر جریان‌های انحرافی را بررسی و رد کرده است و به لحاظ علمی و منطقی پاسخ انحرافات مسئله ظهور امام عصر (عج) را داده است.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با تأکید بر ضرورت هشیاری و بیداری مردم مسلمان و منحرف نشدن اذهان و اعتقادات مردم، گفت:  جریانات انحرافی ظهور می‌خواهند افرادی را به عنوان سید خراسانی، سید حسنی و شعیب بن صالح که در روایات آمده است معرفی کنند و از مسیر این اقدام منافع خود را پیگیری کنند، بنابراین ضروری است که مردم مسلمان هشیار باشند و فریب سودجویان را نخورند.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس با بیان اینکه اظهارات انحرافی جریان ظهور، نه براساس روایات بلکه بر اساس ذهنیات نادرست افراد منحرف است، تصریح کرد: جریانات انحرافی زمانی می‌خواستند هاشمی رفسنجانی را به عنوان شعیب بن صالح معرفی کنند، زمانی مطرح کردند که شمخانی شعیب بن صالح است و امروز نیز می‌خواهند به زور و بدون منطق و استدلال احمدی نژاد را با شعیب بن صالح تطبیق دهند.

وی افزود: مردم باید بدانند که اینها فقط تبلیغات و اظهارات انحرافی است و هیچ انطباقی با روایات واقعی اسلامی ندارد.

عضو فراکسیون روحانیون با اشاره به سودجویی دو گروه از طرح مباحث انحرافی ظهور، تصریح کرد: گروهی از افراد و جریان‌ها با طرح مسائل انحرافی درباره ظهور امام زمان (عج) به دنبال منافع سیاسی خود هستند. همچنین گروهی دیگر می‌خواهند با طرح مباحث انحرافی به پایه‌های اعتقادی مردم خلل وارد کنند و ایمان مردم را سست نمایند.

طباطبایی نژاد با تأکید بر بیداری همیشگی مسلمانان در دوران غیبت، ابراز امیدواری کرد با هشیاری و آگاهی مردم هر دو گروهی که از مباحث انحرافی ظهور نفع می‌برند، در رسیدن به مطامع خود ناکام بمانند و نتوانند با فریب دادن مردم، اعتقادات اسلامی و مهدوی ملت را خدشه‌دار کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet