خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/02/01 11:53:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نصیری:

تمدن غرب برای نجات از نابودی از هیچ جنایت ننگینی فروگذار نیست

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن کشتار بی رحمانه مردم مسلمان جهان توسط رژیم های دیکتاتور و دست نشانده گفت: امروز تمدن غرب با یک چالش جدی مواجه شده و برای نجات خود از ورطه نابودی از هیچ جنایتی ننگین و شرم آوری علیه مسلمانان فروگذار نیست.
تمدن غرب برای نجات از نابودی از هیچ جنایت ننگینی فروگذار نیست نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن کشتار بی رحمانه مردم مسلمان جهان توسط رژیم های دیکتاتور و دست نشانده گفت: امروز تمدن غرب با یک چالش جدی مواجه شده و برای نجات خود از ورطه نابودی از هیچ جنایتی ننگین و شرم آوری علیه مسلمانان فروگذار نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/2466.jpg تمدن,غرب,برای,نجات,از,نابودی,از,هیچ,جنایت,ننگینی,فروگذار,نیست Icana

سعدالله نصیری قیداری روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: آنچه که امروز بشر در سطح جهان و منطقه نظاره گر آن است و دست و پا زدن تمدنی می باشد که اساس و پایه آن بر دنیا طلبی، خودخواهی و بی اخلاقی استوار است.

وی، اظهار داشت: تمدن غرب در پایان زندگی خود با استفاده از رژیم ها و حاکمان دست نشانده و سرسپرده ، اینچنین بی رحمانه و وقیحانه دست به جنایت می زند تا شاید بتواند چند صباحی دیگر بر جهان یکه تازی کند.

نصیری قیداری ، با بیان اینکه حاکمان سرسپرده برای حفظ قدرت و منافع اربابان خود از قتل و عام انسان های آزادیخواه و به پاخاسته جهان هیچ ابایی ندارند گفت: این همه کشت و کشتار در جهان، نشان از افول تمدن غرب دارد و استکبار جهانی باید یقین بداند که راه گریزی از آن نیست.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی، افزود: با توجه به اینکه اسلام خواهی، رقیب اصلی و جدی این تفکر بی اخلاقی و جاه طلبی است بنابراین دست به سوزاندن کلام الله مجید ، کشتار مسلمانان و مردم آزادیخواه و حمله به مساجد و حسینیه ها می زند.

نصیری قیداری ، تصریح کرد: از پس خیزش های مردم منطقه ، جرقه های امید 'تمدن اسلامی' به چشم می خورد و انسان های آزادیخواه و ظلم ستیز با دیدن این بارقه امید، قوی تر و جدی تر برعلیه دیکتاتوری و مظاهر فریبنده تمدن غرب قیام می کنند.

وی ، گفت: امروز خلق صحنه های توهین آمیز و جنایتکارانه از سوی زورگویان و چپاولگران ، باعث شده که خشم ، نفرت و انزجار مردم مسلمان ، آزادیخواه و آزاداندیش جهان برعلیه آنها روبروز بیشتر شود و در مقابل دنیای نفرت انگیز آنها مقاومت و ایستادگی کنند.

نصیری قیداری ، افزود: امروز هیچ سکوتی بر برابر ظلم و جنایت بر علیه مردم مسلمان در کار نیست و در این میان تنها قدرت های دست نشانده که عوامل و مزدوران جهان غرب هستند سکوت اختیار کرده اند.

وی ، اظهار داشت: سکوت معنی دار آنها نشان از شکست و ناتوانی آنها است و بزودی زیر فشارهای مردم منطقه بساط خود را ترک کرده و به دامان اربابان خود خواهند گریخت چراکه عاقبت خودکامان و خودفروختگان چیزی غیر از این نیست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet