هدر موبایل
1390/02/01 13:24:01
سرویس استان ها
شعبانی با اشاره به سفر روز گذشته هیئت دولت به استان کردستان:

اقدامات دولت در جهت کاهش نرخ بیکاری در استان کردستان کافی نبوده است

نماینده مردم سنندج در مجلس با اشاره به تصویب برخی مصوبات در سومین سفر استانی هیئت دولت به استان کردستان، تاکید کرد: با این وجود اقدام موثری در کاهش نرخ بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار در این استان صورت نگرفت.
اقدامات دولت در جهت کاهش نرخ بیکاری در استان کردستان کافی نبوده است نماینده مردم سنندج در مجلس با اشاره به تصویب برخی مصوبات در سومین سفر استانی هیئت دولت به استان کردستان، تاکید کرد: با این وجود اقدام موثری در کاهش نرخ بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار در این استان صورت نگرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/502.jpg اقدامات,دولت,در,جهت,کاهش,نرخ,بیکاری,در,استان,کردستان,کافی,نبوده,است Icana

"امین شعبانی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، با اشاره به سفر روز گذشته - 31 فروردین ماه - رییس جمهور به استان کردستان، گفت: در این سفر مصوباتی در جهت آبادانی استان، خصوصا شهر سنندج تصویب شد ولی در جهت اشتغال و ایجاد صنایع پایدار که صحبت‌هایی مبنی بر احداث کارخانه خودروسازی سایپا در سنندج شده بود؛ اتفاقی رخ نداد.

نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی، گفت: پیش از این با توافق نمایندگان و اعضای دولت مقرر شده بود  کارخانه‌ای به مرکزیت استان کردستان یعنی سنندج برای کاهش نرخ بیکاری احداث شود ولی در این سفر توجهی به این موضوع نشد.

وی اضافه کرد: البته در بحث سامان‌دهی زیرساخت‌ها کارهای مهمی در این سفر صورت گرفت که احداث خط آهن و توجه به مسائل راهسازی نمونه‌ای از این مصوبات بود.

عضو کمیسیون عمران مجلس، افزود: مصوباتی هم در استان به تصویب رسید که برخی از آنان در قالب بودجه هم آمده بود و بر تسریع عملیاتی شدن آن‌ها تاکید شد.

 رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت در نودمین سفر استانی روز گذشته به استان کردستان سفر کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet