خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1390/02/01 16:22:45
سرویس استان ها
با حضور نماینده خنج و لارستان:

چند طرح عمرانی، آبخیز داری و بهداشتی در شهرستان خنج افتتاح و کلنگ زنی شد

با حضور "علی اصغر حسنی" نماینده لارستان،خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی ، معاون عمران استانداری فارس، مدیر عامل آب منطقه ای فارس، امام جمعه،فرماندار ، بخشدار مرکزی خنج ، اعضای شورای اسلامی شهرستان و مسئولین دستگاه های اجرایی، چند طرح عمرانی، آبخیز داری و بهداشتی در شهرستان خنج افتتاح و کلنگ زنی شد.
چند طرح عمرانی، آبخیز داری و بهداشتی در شهرستان خنج افتتاح و کلنگ زنی شد با حضور "علی اصغر حسنی" نماینده لارستان،خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی ، معاون عمران استانداری فارس، مدیر عامل آب منطقه ای فارس، امام جمعه،فرماندار ، بخشدار مرکزی خنج ، اعضای شورای اسلامی شهرستان و مسئولین دستگاه های اجرایی، چند طرح عمرانی، آبخیز داری و بهداشتی در شهرستان خنج افتتاح و کلنگ زنی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/2739.jpg چند,طرح,عمرانی،,آبخیز,داری,و,بهداشتی,در,شهرستان,خنج,افتتاح,و,کلنگ,زنی,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، در این مراسم سد انحرافی لاغر بر روی رودخانه قره آغاج در شهرستان خنج دارای حجم آب انتقالی معادل 7/92 میلیون مترمکعب  با صرفه هزینه ای افزون بر 90 میلیارد ریال به بهره برداری رسید. ساخت سد انحرافی لاغر با 250 متر طول و 5/27 متر عرض از سال 87 آغاز شده بود.

همچنین در این مراسم مرکز بهداشت و درمانی دهستان سیف آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان ‏خنج در زمین به مساحت 2000 متر مربع و 270 متر زیربنا با اعتبار بالغ بر 120 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی به بهره برداری رسید.در همین راستا کلنگ ساخت  خانه پزشک در زمین به مساحت112 متر مربع زیربنا و با اعتباری بالغ بر 40 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی ، کلنگ احداث سالنورزشی سیف آباد از مصوبات سفر استاندار ‏فارس ، کلنگ احداث سایت اسکانعشایر تیره کرانی در زمین به مساحت 15 هکتار با اسکان بیش از 50 خانوار عشایری در شهرستان خنج به زمین زده شد .

در سفر مسئولین به شهرستان خنج پس از افتتاح ایستگاه آتش نشانی خنج کلنگ پایگاه بهداشتی در شهرک گلدان شهرستان خنج در زمینی به مساحت 4 هزار متر مربع و با زیر بنای 270 متر مربع با اعتباری بالغ بر 120 میلیون تومان از محل جذب اعتبارات خیرین به زمین زده شد.

حسنی گفت: ما افتخار می کنیم که در این برهه از زمان خدمتگزار مردم هستیم واعتقاد داریم که  خدمت رسانی به مردم محروم اصل عدالت است .

حسنی ضمن تشکر از مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان خنج اظهار داشت: برای شناخت مشکلات مردم باید به میان مردم رفت و برای رفع مسائل و مشکلات  باید تلاش و همت کرد .

وی افزود: با افتتاح طرح های و پروژه های مختلف در راستای خدمات رسانی به مردم در تلاش هستیم چهره محرومیت را از این منطقه پاک کنیم .

نایب رئیس مجمع نمایندگان استان فارس تصریح کرد: باید کاری کنیم که دولت در تحقق وعده ها و نیز افزایش سطح خدمات رسانی خود به مردم موفق شود.

حسنی گفت: شهرستان خنج نیازمند خدمت رسانی همه جانبه در تمامی حوزه های بهداشتی، عمرانی ، فرهنگی ،آموزشی و ورزشی است بنابراین باید با کار و همت مضاعف کام مردم این شهرستان را شیرین کرد.

این نماینده مردم در خانه ملت تاکید کرد در نهضت خدمت رسانی به مردم که در دولت نهم و دهم شاهد گسترش آن بودیم نیازمند همدلی و اتحاد هستیم تا مشکلات مردم را با کمک هم شناسایی و برای رفع آن تلاش و کوشش کنیم .

وی افزود: انتظار داریم با برنامه ریزیهای صورت گرفته و توجه مسئولان هرچه سریعتر شاهد گسترش و توسعه کمی و کیفی در تمامی حوزه های خدمت رسانی به مردم در شهرستان خنج باشیم.

تدین فرماندار خنج روحیه خدمت رسانی بی‌منت به مردم را از ویژگی بارز دولت نهم و دهم  برشمرد و اظهار داشت: خدمات رسانی به مردم یک رکن و پایه اساسی در دولت نهمو دهم به شمار می‌رود که مسئولین به آن افتخار و تاکید دارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet