خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1390/02/02 09:54:00
سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

عدالت در پرداخت مستمری بازنشستگان رعایت نمی شود

عضو کمیسیون انرژی با بیان اینکه عدالت در پرداخت مستمری بازنشستگان رعایت نمی شود، تاکید کرد: وزارت رفاه می تواند از محل افزایش بودجه سال ۹۰ خود قانون همسان سازی حقوق را اجرا کند .
عدالت در پرداخت مستمری بازنشستگان رعایت نمی شود عضو کمیسیون انرژی با بیان اینکه عدالت در پرداخت مستمری بازنشستگان رعایت نمی شود، تاکید کرد: وزارت رفاه می تواند از محل افزایش بودجه سال 90 خود قانون همسان سازی حقوق را اجرا کند . https://cdn.icana.ir/d/019/267.jpg عدالت,در,پرداخت,مستمری,بازنشستگان,رعایت,نمی,شود Icana

"داریوش قنبری" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir) در خصوص عدم  اجرای قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و کشوری با بیان اینکه در این مورد چندین بار به وزیر رفاه تذکر داده و طرح سوال  کرده‌ایم، گفت: وزیر قول داده است تا در سال جاری (سال 90) این قانون را اجرا کند تا شاهد اجرای عدالت در پرداخت مستمری بازنشستگان باشیم.

نماینده مردم ایلام، ایروان، مهران، شیروان و چرداول در مجلس با بیان اینکه در پرداخت بیمه بازنشستگان عدالت وجود ندارد، گفت:علاوه بر تفاوت حقوق بازنشستگان کشوری و تامین اجتماعی  در پرداخت مستمری بازنشستگان کشوری نیز عدالت رعایت نمی شود و حقوق بازنشستگان کشوری به صورت یکسان پرداخت نمی شود.

وی با بیان اینکه بودجه وزارت رفاه در سال 90 افزایش یافته، اظهار داشت: وزارت رفاه می تواند از محل این افزایش بودجه قانون همسان‌سازی حقوق را اجرا کند .

وی یادآورشد: اگر دولت بدهی که به سازمان تامین اجتماعی دارد را پرداخت کند بسیاری از مشکلات این سازمان حل خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet