خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/02/02 14:59:00
سرویس استان ها
نماینده ایلام با اشاره به حضور رئیس جمهور در ایلام

در شأن رئیس جمهور نیست برای افتتاح چند واحد مسکونی سفر کند

عضو کمیسیون اجتماعی با بیان مشکلات و معضلات ایلام؛ تصریح کرد: در این استان حل بحران گرد و غبار و بهبود وضعیت اشتغال از اولویت بالاتری نسبت به افتتاح چند واحد مسکونی برخوردار است.
در شأن رئیس جمهور نیست برای افتتاح چند واحد مسکونی سفر کند عضو کمیسیون اجتماعی با بیان مشکلات و معضلات ایلام؛ تصریح کرد: در این استان حل بحران گرد و غبار و بهبود وضعیت اشتغال از اولویت بالاتری نسبت به افتتاح چند واحد مسکونی برخوردار است. https://cdn.icana.ir/d/019/267.jpg در,شأن,رئیس,جمهور,نیست,برای,افتتاح,چند,واحد,مسکونی,سفر,کند Icana

"داریوش قنبری" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، با اشاره به سفر رییس جمهور به استان ایلام، گفت: در سه سفر قبلی رئیس جمهور به ایلام ما نمایندگان مسائل و مشکلات استان را به گوش رئیس جمهور رساندیم ولی توجهی به این مسائل نشد.

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، شیروان و چرداول در مجلس شورای اسلامی، گفت: در سفر اول و دوم هیئت دولت به ایلام مقرر شد با احداث پالایشگاه نفت در دهلران و اختصاص صدهزار هکتار برای احداث کارخانه‌ها، وضعیت اشتغلال استان دگرگون شود که این مصوبات تحقق پیدا نکرد.

وی ادامه داد: در سفر سوم اعلام شد صنعت در ایلام نمی‌تواند پاسخ‌گوی سرمایه‌گذاری‌های انجام شده باشد و قرار شد وامی به جوانان استان اعطا شود که تا با آن خریداری دام صورت گیرد. این حرف رئیس جمهور را ما نوعی توهین به جوانان استان قلمداد کردیم ولی حتی این امر هم به وقوع نپیوست.

 

توجهی به گرد و غبار نمی‌کنند

وی همچنین به وضعیت گرد و غبار اشاره کرد و گفت: ما از سه سال قبل به مسئولان هشدار دادیم تا به این مسئله رسیدگی شود، اما هیچ توجهی نشد تا جایی که در روزهای اخیر شاهد بارش گرد و غبار از آسمان ایلام هستیم.

سخنگوی فراکسیون خط امام(ره)، گفت: نمایندگان ایلام به دلیل بی‌توجهی دولت به فاجعه گرد و غبار از همراهی کردن دولت در این سفر خودداری کردند.

قنبری تصریح کرد: اصلی‌ترین مشکلات ایلام وضعیت اشتغال و بحران گرد و غبار است و باید به این مسئله بیش از افتتاح چند واحد مسکونی توجه شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس ادامه داد: در شأن رئیس جمهورنیست برای افتتاح مسکن مهر از شهری به شهر دیگر مسافرت کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet