خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/02/01 15:57:10
سرویس فراکسیون ها
با حضور رئیس کل گمرک کشور در نشست فراکسیون؛

برنامه‌های سازمان گمرک در سال جاری بررسی می‌شود

عضو فراکسیون گمرک مجلس با بیان این که اولین نشست این فراکسیون در سال جاری هفته آینده برگزار می‌شود، گفت: در این نشست اعضا با حضور رئیس کل گمرک کشور برنامه‌های این سازمان را در سال ۹۰ بررسی می‌کنند.
برنامه‌های سازمان گمرک در سال جاری بررسی می‌شود عضو فراکسیون گمرک مجلس با بیان این که اولین نشست این فراکسیون در سال جاری هفته آینده برگزار می‌شود، گفت: در این نشست اعضا با حضور رئیس کل گمرک کشور برنامه‌های این سازمان را در سال 90 بررسی می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/156.jpg برنامه‌های,سازمان,گمرک,در,سال,جاری,بررسی,می‌شود Icana

"محمدعلی دلاور" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) ، گفت: اولین نشست فراکسیون گمرک مجلس در سال جاری هفته آینده با حضور رئیس کل گمرک کشور برگزار می‌شود.

نماینده مردم درگز در مجلس شورای اسلامی گفت: معمارنژاد پس از انتخاب شدن به عنوان رئیس گمرک کل کشور برای اولین بار است که در نشست فراکسیون گمرک مجلس حاضر می‌شود.

وی درباره دستورکارهای اولین نشست فراکسیون گمرک در سال جهاد اقتصادی گفت: در این نشست اعضا برنامه‌‎های سازمان گمرک کشور را در سال جاری بررسی می‌کنند.

عضو فراکسیون گمرک مجلس افزود: اعضای این فراکسیون در هفته‌های آینده از سازمان گمرک لطف‌آباد و باج‌گیران بازدید می‌کنند.

برخی دیگر از اعضای این فراکسیون عبارتند از :  مصطفی مطورزاده، احد خیری، صمد مرعشی، سیدعلی موسوی‌جرف، عبدالحسین ناصری، غلامحسین مسعودی، ارسلان فتحی‌پور، حسن خسته‌بند، محمدمهدی شهریاری، سیدعلی موسوی‌مبارکه، غلامرضا اسداللهی و احمد جباری.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet