هدر اصلی
1390/02/01 16:13:40
سرویس سیاسی
در نشست سراسری جبهه پیروان خط امام و رهبری مطرح شد:

بررسی راهکارهای تقویت وحدت اصولگرایان در انتخابات مجلس نهم

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به نشست امروز – اول اردیبهشت- جبهه پیروان خط امام و رهبری،‌ گفت: بررسی راهکارهای تقویت وحدت اصولگرایان برای حضور موفق در انتخابات مجلس نهم از جمله مباحث مطرح شده در این نشست بود.
بررسی راهکارهای تقویت وحدت اصولگرایان در انتخابات مجلس نهم عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به نشست امروز – اول اردیبهشت- جبهه پیروان خط امام و رهبری،‌ گفت: بررسی راهکارهای تقویت وحدت اصولگرایان برای حضور موفق در انتخابات مجلس نهم از جمله مباحث مطرح شده در این نشست بود. https://cdn.icana.ir/d/019/54.jpg بررسی,راهکارهای,تقویت,وحدت,اصولگرایان,در,انتخابات,مجلس,نهم Icana

"موسی قربانی" درگفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، با اشاره به با اشاره به نشست امروز – اول اردیبهشت- جبهه پیروان خط امام و رهبری، گفت: اطلاع رسانی در خصوص فعالیتهای صورت گرفته در جبهه پیروان خط امام و رهبری و همچنین بررسی راهکارهای تقویت وحدت اصولگرایان در انتخابات مجلس نهم از جمله مهم‎ترین مباحث مطرح شده در این نشست بودند.

نماینده مردم قائنات در مجلس،‌ افزود: ‌‌این گردهمایی با حضور"حبیب‌الله عسگر‌اولادی" رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری، دبیرکل‌های تشکیلات پانزده‌گانه این جبهه و همچنین دبیران استانی همه تشکل‌های عضو جبهه پیروان در سراسر کشور برگزار شد.

وی در پایان تصریح کرد: "حبیب‌الله عسگر‌اولادی" رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری، "سیدمحمدحسن ابوترابی‎فرد"، "محسن کوهکن"، "محمدرضا باهنر" در این جلسه به سخنرانی پرداختند.

نشست سراسری جبهه پیروان خط امام و رهبری امروز – اول اردیبهشت-  در تهران برگزار شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet