هدر اصلی
1390/02/01 17:01:31
سرویس استان ها
نماینده مردم قم:

آب شیرین به شهر قم رسید

نماینده مردم قم در مجلس رسیدن آب شیرین به حوزه انتخابیه خود را پس از انتظار سالیانه مردم اقدام مهمی در جهت آبادانی قم توصیف کرد.
آب شیرین به شهر قم رسید نماینده مردم قم در مجلس رسیدن آب شیرین به حوزه انتخابیه خود را پس از انتظار سالیانه مردم اقدام مهمی در جهت آبادانی قم توصیف کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/3034.jpg آب,شیرین,به,شهر,قم,رسید Icana

"علی بنایی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، گفت: از هفته‌ گذشته آب از سرشاخه‌های دز به صورت آزمایشی وارد تصفیه خانه آب قم شد و قرار است در هفته آینده با حضور جمعی از مسئولان به بهره‌برداری برسد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: اعتبار در نظر گرفته شده 900 ملیارد تومان بود که این پروژه پس از چندین سال در هفته پیش رو به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی خاطر نشان ساخت: پس از ورود آب به تصفیه خانه، عملیات انتقال به سمت شهر قم انجام و آب شیرین وارد شهرمقدس قم می‌شود.

وی با اعلام اینکه اقدامات مهندسی به نحوی صورت گرفته که آب شیرین به طور یکنواخت در سطح استان توزیع شود؛ تصریح کرد: آب شیرین به روستاهای قم هم می‌رسد.

لازم به ذکر است بنابر اعلام استاندار قم پروژه عظیم انتقال آب از سرشاخه‌های دز به قم، هفته آینده با حضور رئیس جمهوری به صورت رسمی مورد بهره‌برداری خواهد گرفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet