هدر موبایل
1390/02/01 18:03:34
سرویس کمیسیون ها
کوچکی‌نژاد خبر داد:

تبدیل آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای به دانشگاه در بودجه 90

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با بیان این که بررسی لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق به پایان رسید، گفت: بر اساس مصوبه امروز آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وابسته به وزارت آموزش و پرورش کشور به عنوان دانشگاه فنی و حرفه‌ای زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به فعالیت خود ادامه می‌دهند.
تبدیل آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای به دانشگاه در بودجه 90 عضو کمیسیون تلفیق مجلس با بیان این که بررسی لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق به پایان رسید، گفت: بر اساس مصوبه امروز آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وابسته به وزارت آموزش و پرورش کشور به عنوان دانشگاه فنی و حرفه‌ای زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به فعالیت خود ادامه می‌دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/973.jpg تبدیل,آموزشکده‌های,فنی,و,حرفه‌ای,به,دانشگاه,در,بودجه,90 Icana

"جبار کوچکی‌نژاد ارم‌ساداتی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) ، با بیان این که کار بررسی لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق بودجه 90 مجلس به پایان رسید، تصریح کرد: گزارش نهایی این کمیسیون درباره این لایحه از یکشنبه (4 اردیبهشت) در صحن علنی مجلس قرائت می‌شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی درباره مصوبه‌های نشست عصر امروز کمیسیون تلفیق گفت: براساس مصوبه این کمیسیون تمامی آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وابسته به وزارت آموزش و پرورش کشور در سال 90 به عنوان دانشگاه فنی و حرفه‌ای زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با بیان این که بیش از 180 آموزشگاه فنی و حرفه‌ای زیر نظر وزارت آموزش و پرورش در کشور فعالیت می‌کنند، اظهار کرد: با تصویب این پیشنهاد وضعیت این آموزشگاه‌ها ارتقا می‌یابد.

کار بررسی لایحه بودجه سال 90 کشور عصر امروز (پنج شنبه اول اردیبهشت) در کمیسیون تلفیق بودجه 90 مجلس به پایان رسید و گزارش نهایی این کمیسیون درباره این لایحه از یکشنبه هفته آینده در صحن علنی مجلس قرائت می‌شود.  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet