ایام محرم 1398
1390/02/05 11:22:49
سرویس استان ها
عماد حسینی:

ده درصد تسهیلات محقق شود صنعت استان دگرگون می‌شود

رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان تصریح کرد: اختصاص دو هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار به این معنی نیست که این مبلغ به طور مستقیم وارد صنعت استان شده است.
ده درصد تسهیلات محقق شود صنعت استان دگرگون می‌شود رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان تصریح کرد: اختصاص دو هزار و 700 میلیارد تومان اعتبار به این معنی نیست که این مبلغ به طور مستقیم وارد صنعت استان شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/346.jpg ده,درصد,تسهیلات,محقق,شود,صنعت,استان,دگرگون,می‌شود Icana

"سید عماد حسینی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، درباره سفر اخیر رئیس‌جمهوری به استان کردستان، گفت: در این سفر مقرر شد از محل تسهیلات اشتغال‌زایی 900 میلیارد تومان و 1800 میلیارد تومان به صورت وام به بخش‌های گوناگون تولید اختصاس یابد.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اختصاص این تسهیلات به کردستان به این معنی نیست که مبلغ دو هزار و 700 میلیارد تومان به بخش صنعت استان وارد شده است و این پول به طور مستقیم به دست مردم و صنعتگران می‌رسد.

وی با ااشاره به اجرایی‌نشدن نیمی از مصوبات استانی سفرهای اول و دوم، تاکید کرد: اگر 10 درصد اعتبارات مصوب تحقق پیدا کند صنعت استان دگرگون می‌شود.

حسینی هم چنین به سخنان مقام معظم رهبری در کردستان اشاره کرد وافزود: مهم‌ترین نکته مدنظر مسئولان در کردستان طبق گفته رهبری باید بحث اشتغال جوانان باشد.

سخنگوی کمیسیون انرژی بهترین ثمره سفرهای استانی را دیدار مسئولان با عموم مردم دانست و افزود: همین که مشکلات و مسائل مردم از نزدیک حس می‌شود به اجرایی شدن طرح‌های عمرانی کمک شایانی می‌کند.

 

مشکلات به مسئولان اجرایی گوش‌زد شد

رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان؛ تاکید کرد: مجمع نمایندگان در تمامی جلسات هیئت دولت حضور داشتند و مسائل و مشکلات را به مسئولان اجرایی کشور انتقال دادند.

حسینی با اشاره به مسائل مطرح شده در جلسه با هیئت دولت گفت: در این جلسه رسیدگی به وضعیت راه‌های روستایی و آبادانی استان و وضعیت انتقال آب از کردستان به سایر استان‌ها مطرح شد.

وی یادآور شد: ذخایر آبی کردستان بیش از 7 درصد آب کشور را تامین می‌کند و باید به این مسئله توجه ویژه شود.

سخنگوی کمیسیون انرژی اضافه کرد: نمایندگان و مردم کردستان بی‌صبرانه منتظر تحقق وعده دولتی برای ایجاد 56هزار شغل در استان هستند.

در سفر اخیر هیئت دولت، معاون اول رئیس‌جمهور از اختصاص بیش از دو هزار و 700 میلیارد تومان اعتبار در راستای توسعه صنعت و معدن این استان در سال جاری خبر داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet