هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آرین منش با انتقاد از عدم برخورد جدی با مافیای اکران فیلم در کشور:

تشکیل سازمان سینمایی به رفع معضلات حوزه اکران کمک خواهد کرد

سرویس فرهنگی
نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس، معاونت سینمایی وزارت ارشاد را مسئول اصلی رسیدگی و شناسایی تمامی معضلات حوزه سینما معرفی و تاکید کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد براساس مسئولیتی که در این زمینه دارد در صدد ایجاد یک سازمان سینمایی در کشور برای رسیدگی به مسائل حوزه سینما در بحث‌های حمایتی، نظارتی و هدایتی است.
شنبه 3 اردیبهشت 1390 ساعت 09:48
تشکیل سازمان سینمایی به رفع معضلات حوزه اکران کمک خواهد کرد نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس، معاونت سینمایی وزارت ارشاد را مسئول اصلی رسیدگی و شناسایی تمامی معضلات حوزه سینما معرفی و تاکید کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد براساس مسئولیتی که در این زمینه دارد در صدد ایجاد یک سازمان سینمایی در کشور برای رسیدگی به مسائل حوزه سینما در بحث‌های حمایتی، نظارتی و هدایتی است. https://cdn.icana.ir/d/019/493.jpg تشکیل,سازمان,سینمایی,به,رفع,معضلات,حوزه,اکران,کمک,خواهد,کرد Icana

"جواد آرین منش" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، اطمینان از وضعیت اکران و سلامت آن را باعث دلگرمی اهالی فعال این حوزه دانست و گفت: وضعیت انحصارطلبی و بازی‌های پنهان پشت پرده اکران فیلم‌های سینمایی دل بسیاری از هنرمندان را به درد آورده است

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، سینما را عرصه تولیداتی برای ارتقا فرهنگ جامعه معرفی و تاکید کرد: محل عرضه محصولات و تولیدات فرهنگی نباید دستخوش بازی‌های تجاری و دست‌های پنهان شود.

آرین منش از برنامه وزارت فرهنگ و ارشاد برای راه‌اندازی سازمان خاصی برای رسیدگی به مسائل حوزه سینما و فیلم خبر داد و گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد براساس مسئولیتی که در این زمینه دارد درصدد ایجاد یک سازمان سینمایی در کشور برای رسیدگی به مسائل حوزه سینما در بحث‌های حمایتی، نظارتی وهدایتی است.

وی مهم‌ترین رسالت این سازمان را برطرف سازی مسائل و مشکلات حوزه اکران فیلم و حمایت از فعالان این حوزه دانست و افزود: امیدواریم انحصارطلبی‌هایی که در بحث سینما و اکران وجود دارد از این طریق مرتفع شود و عرصه اکران با اطمینان کامل فعالان آن در زمینه اجرای عدالت به فعالیت خود ادامه دهد.

جابه جایی نوبت اکران فیلم‌های سینمایی و عدم رعایت نوبت در زمان اجرا  بسیاری از فعالان این حوزه را آزرده و دلسرد کرده و هر ساله ضررهای مالی بسیاری را برای آنها در پی دارد. هنرمندان خواهان رسیدگی ارشاد و حوزه‌های سینمایی آن به این معضل سینمایی هستند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000