شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1390/02/02 13:48:46
سرویس اقتصادی
عبدالله کعبی هشدار داد:

ضرر میلیاردی پدیده گرد و غبار برای اقتصاد کشور

نماینده آبادان با یادآوری تداوم پدیده گرد و غبار در سال‌های اخیر و تعطیلی نهادهای اقتصادی و خدماتی جنوب و غرب کشور بواسطه این پدیده، گفت: کشور هر سال میلیاردها تومان به دلیل تداوم پدیده گرد و غبار متضرر می‌‌شود و جا دارد که دولت هرچه سریعتر تدبیری برای جلوگیری از تداوم این پدیده کند.
ضرر میلیاردی پدیده گرد و غبار برای اقتصاد کشور نماینده آبادان با یادآوری تداوم پدیده گرد و غبار در سال‌های اخیر و تعطیلی نهادهای اقتصادی و خدماتی جنوب و غرب کشور بواسطه این پدیده، گفت: کشور هر سال میلیاردها تومان به دلیل تداوم پدیده گرد و غبار متضرر می‌‌شود و جا دارد که دولت هرچه سریعتر تدبیری برای جلوگیری از تداوم این پدیده کند. https://cdn.icana.ir/d/019/1755.jpg ضرر,میلیاردی,پدیده,گرد,و,غبار,برای,اقتصاد,کشور Icana

"عبدالله کعبی"در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) از تداوم پدیده گرد و غبار در جنوب و غرب کشور خبر داد و گفت: فضای غبارآلود شهرهای جنوبی و غربی کشور، مانع از جریان داشتن زندگی عادی مردم در این مناطق شده و بسیاری از فعالیت‌های اقتصادی و خدماتی را مختل کرده است.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پدیده گرد و غبار موجب چندین نوبت تعطیلی نهادهای اداری و مدارس در مناطق جنوبی و غربی کشور، طی چند ماه اخیر شده است، افزود: جدای از زیان‌هایی که گرد و غبار به سلامت مردم وارد می‌کند، هر بار تعطیلی ادارات و مدارس دارای پیامدهای فراوانی است که مهمترین آنها پیامدهای اقتصادی است.

وی همچنین افزود: تعطیلی پیاپی اداراه‌ها و نهادهای اقتصادی و خدماتی در چندین شهر جنوبی و غربی، هر سال میلیاردها تومان به اقتصاد کشور زیان می‌زند.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با تأکید بر اینکه چاره‌اندیشی برای مقابله با تداوم پدیده گرد و غبار نیاز ضروری کشور است، تصریح کرد: دولت باید با استفاده از تمام ظرفیت‌های داخلی و خارجی خود و با همکاری کشورهایی که منشأ این گرد و غبار هستند، هرچه سریعتر راهکاری اساسی برای جلوگیری از وقوع این پدیده اتخاذ کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet