خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/02/02 14:44:17
سرویس سیاسی

ترور ناکام یک نماینده پارلمان عراق

رئیس کمیسیون مبارزه با فساد مالی پارلمان عراق از یک حمله تروریستی در شمال بغداد نجات یافت.
ترور ناکام یک نماینده پارلمان عراق رئیس کمیسیون مبارزه با فساد مالی پارلمان عراق از یک حمله تروریستی در شمال بغداد نجات یافت. https://cdn.icana.ir/d/019/2475.jpg ترور,ناکام,یک,نماینده,پارلمان,عراق Icana

به گزارش خانه ملت  (www.icana.ir) به نقل از روزنامه الشرق الاوسط چاپ لندن، تنها یک روز بعد از نجات "جواد الجبوری" نماینده وابسته به جنبش صدر در پارلمان عراق از یک حمله تروریستی، "بهاء الاعرجی"  دیگر عضو ارشد این جنبش نیز مورد هدف تروریست ها قرار گرفت.
الاعرجی که رئیس کمیسیون مبارزه با فساد مالی پارلمان عراق نیز هست دیروز پنجشنبه در شهر "کاظمیه" در شمال بغداد مورد هدف یک حمله تروریستی قرار گرفت اما از این حادثه نجات یافت.
"قصی سهیل" نائب رئیس اول پارلمان عراق و عضو ارشد جنبش صدر با صدور بیانیه ای خواستار واکنش جدی به این حوادث و حمایت لازم از نمایندگان، مقامات دولتی و شهروندان عراقی در برابر این  حملات تروریستی شد.
نمایندگان جنبش صدر در پارلمان عراق دلایل این حملات تروریستی را مواضع خود در مورد مخالفت با ادامه حضور نظامیان آمریکایی در عراق و خالی ماندن پست های وزراتخانه های امنیت و دفاع دانستند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet