هدر اصلی
1390/02/03 13:45:00
سرویس فرهنگی
سید جلال یحیی‌زاده:

نیروی بدون آموزش، نمی‌تواند مجری امر به معروف و نهی از منکر باشد

عضو کارگروه ارشاد و تبلیغات مجلس عدم استمرار در اجرای طرح‌های فرهنگی و اجرایی مبارزه با بدحجابی در جامعه را عامل ناکامی این طرح تا به امروز دانست و تاکید کرد: عدم استمرار در اجرای یک موضوع، باعث از دست دادن اهمیت آن در اذهان عمومی و کم اهمیت تلقی شدن آن می‌شود.
نیروی بدون آموزش، نمی‌تواند مجری امر به معروف و نهی از منکر باشد عضو کارگروه ارشاد و تبلیغات مجلس عدم استمرار در اجرای طرح‌های فرهنگی و اجرایی مبارزه با بدحجابی در جامعه را عامل ناکامی این طرح تا به امروز دانست و تاکید کرد: عدم استمرار در اجرای یک موضوع، باعث از دست دادن اهمیت آن در اذهان عمومی و کم اهمیت تلقی شدن آن می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/255.jpg نیروی,بدون,آموزش،,نمی‌تواند,مجری,امر,به,معروف,و,نهی,از,منکر,باشد Icana

"سید جلال یحیی‌زاده" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، اجرای درست طرح مبارزه با بدحجابی را در مرحله اول  نیازمند آموزش‌های فرهنگی دانست و گفت: اقدامات عملی و فرهنگی در عرصه مبارزه با بدحجابی هماهنگی‌های درستی با یکدیگر ندارد و به همین دلیل نتیجه‌های مناسبی برای این موضوع  و ساماندهی آن حاصل نمی‌شود.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی عدم مداومت در پیگیری کارهای فرهنگی را آفت جدی این عرصه توصیف و تصریح کرد: عدم استمرار در اجرای یک موضوع، باعث از دست دادن اهمیت آن در اذهان عمومی و کم اهمیت تلقی شدن آن می‌شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس بر  لزوم آموزش نیروهای انتظامی برای برخورد و ارشاد در جامعه تاکید کرد و گفت: آموزش برای نیرویی که به عنوان عامل اجرایی امر به معروف و نهی از منکر در جامعه حضور پیدا می‌کند برای تحقق اهداف طرح ضروری است چرا که این افراد باید از اطلاعات فرهنگی و اخلاقی کافی برخوردار و به حساسیت کار و رسالت خود واقف باشند.

عضو کارگروه ارشاد و تبلیغات مجلس رسالت نیروهای گشت ارشاد برای مبارزه با بدحجابی را کاری مهم  توصیف و تصریح کرد: امر به معروف و نهی از منکر نیازمند آموزش‌های فکری و اخلاقی است چرا که بدون این آموزش‌ها نیروی ارشاد آمادگی لازم برای ارشاد جامعه را ندارد و چه بسا خود به ورطه معصیت کشیده شود.

وی خواستار توجه و رسیدگی نیروی انتظامی به آموزش نیروهای امر به معروف و نهی از منکر شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet