هدر موبایل
1386/05/27 11:55:00
سرویس سیاسی
در واکنش به تلاش برای قرار دادن نام سپاه در لیست سازمان‌های تروریستی

سبحانی‌نیا: اقدام آمریکا برای تحت تاثیر قراردادن موفقیت‌های سپاه پاسداران است

عضو هیات رئیسه مجلس: طرح موضوع قراردادن نام سپاه پاسداران در لیست سازمان‌های تروریستی از سوی آمریکا برای تحت تاثیر قراردادن موفقیت‌های سپاه پاسداران است.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: اقدام اخیر آمریکا برای قراردادن نام سپاه پاسداران در لیست سازمان‌های تروریستی برای تحت تاثیر قراردادن موفقیت‌های سپاه پاسداران است.

حسین سبحانی نیا در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خانه ملت و در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد طرح اینگونه مباحث از سوی دولتمردان آمریکایی به خاطر شکست‌های مکرری است که در منطقه کسب کرده‌اند، گفت: آمریکا از هر تلاشی برای مخدوش کردن چهره جمهوری اسلامی استفاده کرده و آن را در اولویت کاری خودش قرار داده است.

وی افزود: یکی از اهداف آمریکا در اقدام اخیر نیز به خاطر ایجاد جنگ روانی و فضاسازی علیه جمهوری اسلامی نزد افکار عمومی دنیا و منطقه می‌باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی  خاطرنشان کرد: اما بنظر می‌رسد واقعیت امر غیر از این است و بعید می‌دانم دولتمردان آمریکایی در عمل دست به چنین اقدام غیر عاقلانه‌ای بزنند.

سبحانی نیا گفت: اقدام اخیر آمریکا یک حربه تبلیغاتی است که از سوی رسانه‌های صهیونیسم نیز حمایت می‌شود و هدفی که دنبال می‌شود سیاه نمایی و فضاسازی علیه جمهوری اسلامی ایران است.

عضو هیات رئیسه مجلس در پاسخ به این سوال که ما چه پاسخی باید به اینگونه تحرکات بدهیم گفت: اینگونه مسایل برای ما غیر منتظره نیست ما به کار خودمان ادامه می‌دهیم و گفته‌ها و اقدامات دولتمردان آمریکایی نمی‌تواند بر این تلاش‌ها تاثیر بگذارد.

وی افزود: ما سیاست مستقل خودمان را دنبال می‌کنیم چرا که طرح اینگونه مسایل در آستانه روز پاسدار کاملا طبیعی است و بدیهی است که با انگیزه خصمانه و شیطانی مطرح می‌شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی  تصریح کرد: نه تنها ما از حرکت خود به سمت جلو یک قدم برنخواهیم گشت بلکه تلاش می‌کنیم با اقدامات چشمگیرتر پاسخ این مسایل را بدهیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet