هدر موبایل
1390/02/03 07:15:00
سرویس استان ها
صمد فدایی:

امکانات رفاهی در جهت عدالت اجتماعی توزیع شود

نماینده مردم سنقر و کلیایی با انتقاد از کمبود امکانات رفاهی در مناطق محروم، گفت: باید امکانات رفاهی به در جهت عدالت اجتماعی توزیع شود.
امکانات رفاهی در جهت عدالت اجتماعی توزیع شود نماینده مردم سنقر و کلیایی با انتقاد از کمبود امکانات رفاهی در مناطق محروم، گفت: باید امکانات رفاهی به در جهت عدالت اجتماعی توزیع شود. https://cdn.icana.ir/d/019/2878.jpg امکانات,رفاهی,در,جهت,عدالت,اجتماعی,توزیع,شود Icana

"صمد فدایی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، از کمبود امکانات رفاهی در مناطق محروم به ویژه حوزه انتخابیه خود گله کرد و گفت: از اولویت‌های اصلی سال جهاد اقتصادی توزیع امکانات به طور یکسان است.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی، گفت: مردم در حوزه انتخابیه ما با مشکل کمبود آب شرب مواجه هستند. بسیاری از راه‌های روستایی آسفالت نیستند و در بحث اشتغال هم نیاز به احداث کارخانه‌های صنایع مادر حس می‌شود.

وی از عدم پوشش‌دهی شبکه‌های تلویزیون حتی شبکه یک در حوزه انتخابیه خود خبر داد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، همچنین از نرخ 20 درصدی بیکاری در حوزه انتخابیه خبر داد و تصریح کرد: در منطقه‌ای که همه ساله بالاترین رتبه‌های کنکور سراسری را دارد نباید جوانانش به دلیل نبود کار به شهرهای صنعتی و بزرگ مهاجرت کنند.

وی در پایان خواستار احداث کارخانه صنایع مادر در حوزه انتخابیه خود شد و تاکید کرد: با احداث این چنین مجتمع‌هایی وضعیت استان هم از لحاظ اقتصادی، اشتغال و آبادانی بهبود پیدا می‌کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet