ایام محرم 1398
1390/02/02 15:12:45
سرویس استان ها
عبدالجبار کرمی با اشاره به حوادث مسلحانه روز گذشته سنندج:

مردم کرد و اهل سنت با هرگونه خشونت مخالفند

نماینده مردم سنندج در مجلس با اشاره به حوادث مسلحانه امروز و روز گذشته در حوزه انتخابیه‌اش، تاکید کرد: دست به سلاح شدن و اعمال خشونت آمیز هیچگاه مورد قبول دو گروه اهل سنت و کرد نبوده و آنان همیشه راه گفتمان را برای پیشبرد خواسته‌های خود برمی‌گزینند.
مردم کرد و اهل سنت با هرگونه خشونت مخالفند نماینده مردم سنندج در مجلس با اشاره به حوادث مسلحانه امروز و روز گذشته در حوزه انتخابیه‌اش، تاکید کرد: دست به سلاح شدن و اعمال خشونت آمیز هیچگاه مورد قبول دو گروه اهل سنت و کرد نبوده و آنان همیشه راه گفتمان را برای پیشبرد خواسته‌های خود برمی‌گزینند. https://cdn.icana.ir/d/019/1047.jpg مردم,کرد,و,اهل,سنت,با,هرگونه,خشونت,مخالفند Icana

"عبدالجبار کرمی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با اشاره به حوادث مسلحانه روز گذشته سنندج، گفت: مردم کرد و اهل سنت هیچگاه دست به عملی که نتیجه آن ریخته شدن خون هموطنانشان باشد، نمی‌زنند و بهترین راه برای پیشبرد اهداف خود در قالب قانون اساسی را گفتمان می‌دانند.

نماینده مردم سنندج در مجلس با محکوم کردن حادثه تروریستی دیشب سنندج که تا ظهر امروز - 2 اردیبهشت - هم ادامه داشت؛ خاطرنشان کرد: در طی سی سال گذشته هر عمل تروریستی که در منطقه صورت گرفته نه تنها پس از آن خواسته کسی برآورده نشده بلکه فقط به تشویش اوضاع افزوده است.

وی تصریح کرد: خشونت و دست به صلاح شدن نشانه ضعف فکری است و مردم کرد و اهل سنت از این مسئله مبرا هستند.

دیشب در روستای حسن‌آباد در پنج کیلومتری سنندج درگیری مسلحانه بین افرادی با هویت نامعلوم و نیروی انتظامی رخ داد که تا ظهر امروز ادامه داشت.قرار است شورای اطلاع رسانی استان کردستان در بیانیه‌ای جزئیات این حادثه را منتشرکند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet