ایام محرم 1398
1390/02/03 07:35:00
سرویس اقتصادی
نصرالله کمالیان:

انبوه‌سازی؛ قیمت مسکن را کاهش می‌دهد

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این که خرید و فروش اوراق وام بانک مسکن به ثبات قیمت مسکن کمک می‌کند، گفت: اصلی‌ترین راهکار کاهش قیمت مسکن در کشور انبوه‌سازی تولید مسکن است.
انبوه‌سازی؛ قیمت مسکن را کاهش می‌دهد عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این که خرید و فروش اوراق وام بانک مسکن به ثبات قیمت مسکن کمک می‌کند، گفت: اصلی‌ترین راهکار کاهش قیمت مسکن در کشور انبوه‌سازی تولید مسکن است. https://cdn.icana.ir/d/019/763.jpg انبوه‌سازی؛,قیمت,مسکن,را,کاهش,می‌دهد Icana

"نصرالله کمالیان" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) ، با بیان این که خرید و فروش اوراق وام بانک مسکن، قیمت مسکن را کاهش نمی‌دهد، تصریح کرد: اجرای این طرح به ثبات قیمت مسکن در کشور کمک می‌کند.

نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی، گفت: خرید و فروش اوراق وام بانک مسکن بازار خرید و فروش مسکن را رونق می‌دهد و از افزایش کاذب قیمت مسکن در کشور جلوگیری می‌کند.

وی درباره راهکارهای کاهش قیمت مسکن در کشور گفت: اصلی‌ترین راهکار کاهش قیمت مسکن در کشور انبوه‌سازی تولید مسکن است.

 

نباید به مسکن به عنوان سرمایه نگاه کرد

کمالیان با بیان این که مسکن در کشور یک سرمایه به شمار می‌رود، اظهار کرد: برای کاهش قیمت مسکن و همچنین کمک به خانه‌دار شدن مردم باید به مسکن به عنوان یک کالای مصرفی نگاه کرد.

وی با تأکید بر این که ساخت مسکن مهر در برخی نقاط به موقع آغاز نشده است، گفت: طبیعتا ساخت مسکن مهر در این نقاط در زمان مقرر به پایان نمی‌رسد.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: خرید و فروش اوراق وام بانک مسکن باعث رونق در بازار خرید و فروش مسکن مهر می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet