هدر موبایل
1390/02/03 10:32:45
سرویس استان ها
مهرداد بائوج لاهوتی:

وزیر نیرو به قول خود وفا کند

نماینده مردم لنگرود در مجلس، با انتقاد از عدم توجه وزارت نیرو به حوزه انتخابیه‌اش، از مجید نامجو خواست تا به وعده خود عمل کند و با حضور در لنگرود، به اوضاع آب شرب روستاییان این منطقه رسیدگی کند.
وزیر نیرو به قول خود وفا کند نماینده مردم لنگرود در مجلس، با انتقاد از عدم توجه وزارت نیرو به حوزه انتخابیه‌اش، از مجید نامجو خواست تا به وعده خود عمل کند و با حضور در لنگرود، به اوضاع آب شرب روستاییان این منطقه رسیدگی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/3034.jpg وزیر,نیرو,به,قول,خود,وفا,کند Icana

"مهرداد بائوج لاهوتی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، گفت: در شهرستان لنگرود چندین پروژه آب‌رسانی به روستاها نیمه تمام مانده که نیازمند حضور وزیر و دستور بابت تسریع در انجام عملیات عمرانی آن است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: دو سال است مردم منتظر هستند تا با حضور وزیر نیرو تکمیل پروژه‌های آب‌رسانی به روستاهای لنگرود محقق می‌شود.

دبیر دوم کمیسیون عمران مجلس با بیان این که کانال کشی‌های خط لوله آب روستایی در لنگرود امری حیاتی برای مردم منطقه است، اظهار امیدواری کرد که با حضور وزیر نیرو، هرچه زودتر مشکل آب شرب روستاییان حل شود.

"مهرداد بائوج لاهوتی" در تذکری کتبی به وزیر نیرو، خواستار حضور وی در لنگرود برای اتمام پروژه‌های نیمه تمام شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet