انتخابات ریاست جمهوری
1390/02/02 16:28:33
سرویس سیاسی
از روز یک‌شنبه آغاز می‌شود:

بررسی بودجه 90 در دو نوبت صبح و عصر در صحن علنی مجلس

عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه بررسی لایحه بودجه سال ۹۰ کشور از یکشنبه در صحن علنی مجلس آغاز می‌شود، گفت: بر اساس مصوبه هیأت رئیسه مجلس روزانه دو نشست برای بررسی این لایحه در صحن علنی برگزار می‌شود.
بررسی بودجه 90 در دو نوبت صبح و عصر در صحن علنی مجلس عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه بررسی لایحه بودجه سال 90 کشور از یکشنبه در صحن علنی مجلس آغاز می‌شود، گفت: بر اساس مصوبه هیأت رئیسه مجلس روزانه دو نشست برای بررسی این لایحه در صحن علنی برگزار می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/3325.jpg بررسی,بودجه,90,در,دو,نوبت,صبح,و,عصر,در,صحن,علنی,مجلس Icana

"حسین سبحانی‌نیا" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) ، با بیان این که بر اساس مصوبه هفته گذشته هیأت رئیسه مجلس، کار بررسی لایحه بودجه سال 90 کشور از یکشنبه (4 اردیبهشت) در صحن علنی مجلس آغاز می‌شود، تصریح کرد: براساس این مصوبه نمایندگان مردم در مجلس روزانه در دو نوبت صبح و عصر این لایحه را بررسی می‌کنند.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی با بیان این که احتمالا بررسی لایحه بودجه سال 90 کشور در صحن علنی مجلس 2 هفته به طول بیانجامد، گفت: تا پایان هفته آینده 9 نشست برای بررسی این لایحه در صحن علنی مجلس برگزار می‌شود.

وی تأکید کرد: بر اساس ماده 217 آیین نامه داخلی مجلس، هنگام بررسی لایحه بودجه سال 90 کشور در صحن علنی مجلس، هیچ‌گونه نطقی قرائت نمی‌شود و هیچ طرح و لایحه‌ای در دستورکار صحن علنی مجلس قرار نمی‌گیرد.

عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان این که در زمان رسیدگی به لایحه بودجه سال 90 کشور در صحن علنی مجلس، نشست کمیسیون‌های تخصصی مجلس برگزار نمی‌شود، اظهار کرد: در صورتی که در این زمان موضوع فوری پیش آید، براساس تصمیم نمایندگان یک نشست فوق العاده در دستور کار کمیسیون تخصصی مربوطه قرار می‌گیرد.

کار رسیدگی به لایحه بودجه سال 90 کشور بعد از برگزاری 41 نشست عصر پنج شنبه (اول اردیبهشت) در کیسیون تلفیق بودجه 90 مجلس به پایان رسید و گزارش نهایی این کمیسیون درباره این لایحه از یکشنبه هفته آینده در صحن علنی مجلس قرائت می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet