ایام محرم 1398
1390/02/03 09:55:44
سرویس اقتصادی
کمیسیون انرژی به کارشکنی روس‌ها در نیروگاه بوشهر هشدار داد

کارنامه نیروگاه بوشهر در دست چپ روس‌ها

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان این‌که این کمیسیون با جدیت، نظارت بر دستیابی به اهداف قرارداد ساخت نیروگاه اتمی بوشهر را دنبال می‌کند، در باره ادامه کارشکنی‌های روس‌ها در عمل به این قرارداد هشدار داد.
کارنامه نیروگاه بوشهر در دست چپ روس‌ها عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان این‌که این کمیسیون با جدیت، نظارت بر دستیابی به اهداف قرارداد ساخت نیروگاه اتمی بوشهر را دنبال می‌کند، در باره ادامه کارشکنی‌های روس‌ها در عمل به این قرارداد هشدار داد. https://cdn.icana.ir/d/019/2580.jpg کارنامه,نیروگاه,بوشهر,در,دست,چپ,روس‌ها Icana

"غلامعلی میگلی نژاد" در گفت‌وگو باخبرنگار خانه‌ملت (www.icana.ir) گفت: قرارداد نیروگاه اتمی بوشهر هم از نظر راه‌اندازی این مجموعه و هم از نظر تأمین ملاحظات امنیتی، برای ما اهمیت دارد.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و بندر دیلم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: انتظار ما این بود که طرف روسی، با زمان‌بندی دقیق و بر اساس تعهد‌های موجود در متن این قرارداد، به تکلیف‌های خود عمل می‌کرد.

 

نظارت بر ساخت نیرگاه‌ بوشهر بیشتر می‌شود

میگلی‌نژاد با بیان این‌که تاکنون نظارت کافی و مناسبی بر عملکرد روس‌ها در ساخت نیروگاه اتمی بوشهر وجود نداشته است، افزود: مجلس شورای اسلامی با عزمی راسخ، بر نظارت دقیق و موشکافانه‌ای بر اجرای صحیح این قرارداد، تأکید دارد و به همین مناسبت با معرفی هیئتی متخصص، در چند روز آینده، از این نیروگاه و کارنامه روس‌ها تحقیق و تفحص می‌کند.

 

روس‌ها شریک نامطئنی برا ایران بوده‌اند

عضو کمیسیون انرژی مجلس، یادآور شد: روس‌ها شریک مطمئنی برای قراردادهای ایرانی نبوده‌اند و باید بر عملکرد آنها در هر زمان و در هرشرایطی نظارت دقیق کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet