هدر اصلی
1390/02/01 18:58:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سلمان ذاکر:‏

ادغام وزارتخانه‌ها بار دولت را سبک می‌کند‎ ‎

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ادغام وزارتخانه ها بار دولت را سبک و موجب کاهش هزینه‌ها می‌شود.‏
ادغام وزارتخانه‌ها بار دولت را سبک می‌کند‎ ‎ نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ادغام وزارتخانه ها بار دولت را سبک و موجب کاهش هزینه‌ها می‌شود.‏ https://cdn.icana.ir/d/019/3316.jpg ادغام,وزارتخانه‌ها,بار,دولت,را,سبک,می‌کند‎,‎ Icana

سید سلمان ذاکر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به مرور زمان باید ادغام وزارتخانه ها صورت بگیرد تا از تصدی گری دولت کاسته شده و زمینه برای فعالیت بخش خصوصی آماده شود.

وی اظهارداشت: ادغام وزارتخانه ها درحقیقت گامی است بسوی اجرای اصل 44 قانون اساسی و با اجرای این اصل سرمایه های کشور محفوظ خواهد ماند.

حجت الاسلام ذاکر ادامه داد: با فعالیت بخش خصوصی مردم حکومت را خود اداره و دولت وقت خود را صرف سیاستگذاریهای کلان خواهد کرد.

نماینده مردم ارومیه در خانه ملت گفت: ادغام وزارت مسکن و شهرسازی با راه و ترابری هیچ تبعاتی به دنبال نخواهد داشت، بلکه تناسب خوبی بین این دو وزارتخانه وجود دارد و هر دو در یک فاز فعالیت می کنند و بهتر می توان عمران و آبادانی راهها، شهرها و روستاها در دستور کار قرار داد.

وی افزود: طبیعی است جامعه سالم همواره تلاش خواهد کرد کمترین هزینه راداشته ودرعوض بالاترین درآمد و تولید را صاحب شود و ایران اسلامی در راستای عمل کردن به این الگو سعی می کند با ادغام وزارتخانه ها مدیریت و توانمندی آنها را بالا ببرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet